The Unarchiver The Unarchiver 3.11.1

Strona główna Mac Akcesoria Kompresowanie plików
Pobierz​ program
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

The Unarchiver to niewielkie narzędzie do rozpakowywania archiwów. Program obsługuje wiele popularnych formatów i cechuje się bardzo prostą obsługą.

Interfejs aplikacji jest bardzo prosty, a opcje ograniczono do niezbędnego minimum. Jeśli ustawimy The Unarchiver jako domyślną aplikację do otwierania archiwów, to w razie potrzeby rozpakowania, wystarczy na nie kliknąć dwukrotnie, a program natychmiast rozpocznie wypakowywanie do tego samego folderu, nie wyświetlając przy tym żadnych dodatkowych komunikatów, chyba że archiwum zabezpieczone jest hasłem. W takim przypadku zostaniemy poproszeni o podanie go. To bardzo szybkie i wygodne rozwiązanie.

W preferencjach The Unarchivera możemy między innymi skonfigurować formaty archiwów, które ma otwierać. Mamy także możliwość zadecydowania, czy mają one być rozpakowywane do tego samego katalogu, czy program ma każdorazowo pytać o lokalizację. Warto wspomnieć, że za pomocą The Unarchivera nie przejrzymy zawartości archiwów przed rozpakowaniem, ani nie utworzymy nowych archiwów. Można jedynie rozpakować te, które już istnieją.

Aplikacja obsługuje wszystkie popularne formaty archiwów takie jak: Zip, RAR, 7-zip, Tar, Gzip, StuffIt, DiskDoubler, LZH, ARJ oraz ARC. Potrafi również rozpakować obrazy ISO oraz Cue, a także niektóre aplikacje o rozszerzeniu exe, pochodzące z systemu Windows.

The Unarchiver to jeden z najprostszych i najszybszych programów do obsługi archiwów na Maca. Aplikacja dostępna jest bezpłatnie w pełnej wersji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!