The Walking Dead: Road to Survival The Walking Dead: Road to Survival 26.5.3.87714

Strona główna Android Gry Strategiczne
Pobierz program
lub zeskanuj:

The Walking Dead: Road to Survival to strategia z wieloma elementami RPG, która bazuje na licencji komiksów autorstwa Roberta Kirkmana.

W grze The Walking Dead: Road to Survival przenosimy się do świata opanowanego przez hordy nieumarłych stworów, gdzie musimy utworzyć grupę ocalałych, starających się przetrwać kolejne dni w tym nieprzyjaznym świecie. Co ciekawe, przeciwnikami naszych bohaterów (na ekranie zobaczymy chociażby Michonne i Ricka) będą nie tylko zombie, ale także napotkani ludzie, którym również udało się utrzymać przy życiu.

The Walking Dead: Road to Survival oferuje turowy system walki, co oznacza, że podczas starć mamy dużo czasu na opracowanie taktyki i przemyślenie kolejnych ruchów. W razie potrzeby możemy także przerwać sesję i wrócić do niej w późniejszym czasie, dzięki czemu gra idealnie sprawdza się na urządzeniach przenośnych z Androidem.

To nie wszystko, bowiem The Walking Dead: Road to Survival umożliwia także zbudowanie własnego miasta, w którym będą przebywać wszyscy ocaleni. Zadaniem gracza jest więc pozyskiwanie cennych surowców oraz stawianie nowych budynków. Cały czas należy pamiętać o zaspokajaniu podstawowych potrzeb członków swojej ekipy oraz rozwijaniu ich umiejętności.

The Walking Dead: Road to Survival jest darmową grą z mikropłatnościami. Możemy więc kupować dodatkowe przedmioty do wykorzystania podczas rozgrywki za prawdziwe pieniądze.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!