r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

The Walking Pet 1.1

Strona główna Android Gry Zręcznościowe

The Walking Pet to gra zręcznościowa od studia Ketchapp, dzięki której możemy wcielić się w postać... balansującego kota.

Jest to pomysł na rozgrywkę co najmniej zaskakujący, ale przede wszystkim dostarcza mnóstwo frajdy! W The Walking Pet na początku sterujemy kotem, którego musimy powoli prowadzić po ekranie, aby pokonywał kolejne etapy drogi. Jest to sztuka szalenie trudna, bo kotek wędruje na dwóch nogach, ciągle traci równowagę i bardzo łatwo jest sprawić, że się wywróci. Dlatego wielką sztuką jest osiągnąć w The Walking Pet dobry wynik. W miarę postępów w grze, będziemy mogli odblokować dostęp do kolejnych zwierzaków, a na naszej drodze pojawią się nowe przeszkody.

W grze, dzięki modułowi mikropłatności, możemy wyłączyć reklamy. Wiąże się to z jednorazowym wydatkiem, wynoszącym ok. 8 zł. Ponadto, nasze wyniki osiągane w The Walking Pet możemy synchronizować w google'opej chmurze, aplikację można bowiem zintegrować z usługą Gry Google Play.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.