r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

The Witcher Adventure Game 1.2.3

Strona główna iOS Gry Przygodowe

Wiedźmin Gra Przygodowa to mobilne, cyfrowe wydanie gry planszowej o tej samej nazwie. Osadzono ją w świecie Wiedźmina i wzorowano na serii gier komputerowych o przygodach Geralta.

W grze Wiedźmin Gra Przygodowa możemy wybrać jedną z 4 postaci, są to: Geralt, Jaskier, Triss, oraz Yarpena. Rozgrywka każdym z nich wygląda nieco inaczej, dodatkowo na początku zabawy wybieramy jedną z 2 kart zadań, które określają nasze cele w danej grze. Choć Wiedźmin Gra Przygodowa pozwala na kooperacje, to jednak za każdym razem zwycięzca może być tylko jeden.

r   e   k   l   a   m   a

W zasady wprowadza nas zestaw materiałów wideo, tłumaczących poszczególne elementy rozgrywki. Nie zabrakło także tradycyjnego działu ze spisanym regułami podzielonymi na kategorie. Mamy do niego dostęp, w każdym momencie gry. Nad ich przygotowaniem pracował Ignacy Trzewiczek, znany autor gier planszowych.

Oprawa to najmocniejszy element tego tytułu. Zarówno grafika, animacje jak i muzyka potrafią zachwycić. Co ważne, wszystkie są utrzymane w klimacie innych produkcji z tego uniwersum. Całość nie tylko wygląda i brzmi ładnie, ale też działa płynnie nawet na słabszych urządzeniach.

Wśród wad gry na pewno warto wspomnieć o małej ilości graczy online. Oczywiście zawsze do rozgrywki możemy zaprosić znajomych, bądź też zmierzyć się z komputerem. Jeżeli jednak, zechcemy pograć z nieznajomymi ich poszukiwanie może zająć wiele czasu. Gra nie posiada na chwilę obecną dodatkowych mikropłatności. Autorzy nie wykluczają jednak w przyszłości jej rozwoju poprzez nowe przygody i dodatki. W wersję iOS mogą zagrać jedynie posiadacze iPadów.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Wiedźmin: Gra przygodowa – planszówka w porządku, ale brakuje instrukcji do instrukcji

39
ROZRYWKA 01.11.2015 | Anna Rymsza

Na fali popularności gry o Wiedźminie musiały powstać też inne gadżety, które wyciągną z kieszeni fanów kolejne złotówki. Jedną z nich jest planszówka „Wiedźmin: gra przygodowa”, którą firmuje nie tylko CD Projekt RED, ale też sam Ignacy Trzewiczek (autor między innymi „Neuroshimy”, „Zombiaków” i „Machiny”). Jak przystało na współczesną planszówkę, możemy zagrać w nią na stole, tablecie i komputerze. O tej wersji przygód Geralta krążą różne opinie. Słyszałam, że jest świetna dla początkujących i można ją polecić jako pierwszą planszówkę. Od starych wyjadaczy, dla których idealnym sposobem…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.