The Witcher Adventure Game The Witcher Adventure Game version 1.2.3

Strona główna iOS Gry Przygodowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Wiedźmin Gra Przygodowa to mobilne, cyfrowe wydanie gry planszowej o tej samej nazwie. Osadzono ją w świecie Wiedźmina i wzorowano na serii gier komputerowych o przygodach Geralta.

W grze Wiedźmin Gra Przygodowa możemy wybrać jedną z 4 postaci, są to: Geralt, Jaskier, Triss, oraz Yarpena. Rozgrywka każdym z nich wygląda nieco inaczej, dodatkowo na początku zabawy wybieramy jedną z 2 kart zadań, które określają nasze cele w danej grze. Choć Wiedźmin Gra Przygodowa pozwala na kooperacje, to jednak za każdym razem zwycięzca może być tylko jeden.

W zasady wprowadza nas zestaw materiałów wideo, tłumaczących poszczególne elementy rozgrywki. Nie zabrakło także tradycyjnego działu ze spisanym regułami podzielonymi na kategorie. Mamy do niego dostęp, w każdym momencie gry. Nad ich przygotowaniem pracował Ignacy Trzewiczek, znany autor gier planszowych.

Oprawa to najmocniejszy element tego tytułu. Zarówno grafika, animacje jak i muzyka potrafią zachwycić. Co ważne, wszystkie są utrzymane w klimacie innych produkcji z tego uniwersum. Całość nie tylko wygląda i brzmi ładnie, ale też działa płynnie nawet na słabszych urządzeniach.

Wśród wad gry na pewno warto wspomnieć o małej ilości graczy online. Oczywiście zawsze do rozgrywki możemy zaprosić znajomych, bądź też zmierzyć się z komputerem. Jeżeli jednak, zechcemy pograć z nieznajomymi ich poszukiwanie może zająć wiele czasu. Gra nie posiada na chwilę obecną dodatkowych mikropłatności. Autorzy nie wykluczają jednak w przyszłości jej rozwoju poprzez nowe przygody i dodatki. W wersję iOS mogą zagrać jedynie posiadacze iPadów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!