The Witcher Battle Arena The Witcher Battle Arena 1.1.0

Strona główna iOS Gry RPG i MMO
Pobierz program
lub zeskanuj:

The Witcher Battle Arena to nowy tytuł w uniwersum Wiedźmina przygotowany z myślą o urządzeniach mobilnych. Należy do popularnego gatunku MOBA, który z powodu skomplikowanej mechaniki i dużej roli zręczności w rozgrywce, bardzo rzadko trafia na urządzenia mobilne.

W grze znajdziemy 9 postaci z Wiedźmińskiego uniwersum podzielonych na trzy kategorie: wojowników, łuczników i magów. Każdy z nich posiada 3 zdolności specjalne aktywne, które rozwijamy podczas starć oraz jedną pasywną. Dodatkowo wraz z uzyskaniem nowego poziomu możemy przeznaczać jeden z punktów na biegłość we władaniu przedmiotami bądź też umiejętnościami.

Wśród dostępnych trybów rozgrywki odnajdziemy PVP (zespoły 3 na 3), kooperację (gracze vs sztuczna inteligencja) oraz trening. Walczyć możemy jedynie na dwóch mapach. Na obu nasze zadanie jest identyczne. Przejęcie jak najdłuższej kontroli nad 3 wyznaczonymi miejscami. Im więcej ich kontrolujemy tym szybciej punkty traci drużyna przeciwna.

Sterowanie sprawdza się dobrze, choć wymaga małej wprawy. Ekran dotykowy nigdy nie zastąpi klawiatury i myszki, ale w tym przypadku można mówić o komfortowym graniu. Przycisków nie ma zbyt wiele, a uproszczony mechanizm gry, ułatwia zadanie.

Choć The Witcher Battle Arena dostępny jest za darmo to zawiera mikropłatności. Nowi bohaterowie, skórki, bronie, ekwipunek, za to wszystko zapłacimy ciężko zbieranym złotem, bądź też gotówką. Co jednak najważniejsze, zakupione w taki sposób elementy dodatkowe mają wartość jedynie wizualną. W żaden sposób nie wpływają na statystki postaci co znacznie organiczna element pay2win. Tym bardziej warto dać szansę mobilnemu Wiedźminowi. Niestety zabrakło możliwości synchronizacji postępów pomiędzy różnymi systemami.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!