r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

The Witcher Battle Arena 1.1.0

Strona główna iOS Gry RPG i MMO

The Witcher Battle Arena to nowy tytuł w uniwersum Wiedźmina przygotowany z myślą o urządzeniach mobilnych. Należy do popularnego gatunku MOBA, który z powodu skomplikowanej mechaniki i dużej roli zręczności w rozgrywce, bardzo rzadko trafia na urządzenia mobilne.

Galeria programu

W grze znajdziemy 9 postaci z Wiedźmińskiego uniwersum podzielonych na trzy kategorie: wojowników, łuczników i magów. Każdy z nich posiada 3 zdolności specjalne aktywne, które rozwijamy podczas starć oraz jedną pasywną. Dodatkowo wraz z uzyskaniem nowego poziomu możemy przeznaczać jeden z punktów na biegłość we władaniu przedmiotami bądź też umiejętnościami.

Wśród dostępnych trybów rozgrywki odnajdziemy PVP (zespoły 3 na 3), kooperację (gracze vs sztuczna inteligencja) oraz trening. Walczyć możemy jedynie na dwóch mapach. Na obu nasze zadanie jest identyczne. Przejęcie jak najdłuższej kontroli nad 3 wyznaczonymi miejscami. Im więcej ich kontrolujemy tym szybciej punkty traci drużyna przeciwna.

Sterowanie sprawdza się dobrze, choć wymaga małej wprawy. Ekran dotykowy nigdy nie zastąpi klawiatury i myszki, ale w tym przypadku można mówić o komfortowym graniu. Przycisków nie ma zbyt wiele, a uproszczony mechanizm gry, ułatwia zadanie.

Choć The Witcher Battle Arena dostępny jest za darmo to zawiera mikropłatności. Nowi bohaterowie, skórki, bronie, ekwipunek, za to wszystko zapłacimy ciężko zbieranym złotem, bądź też gotówką. Co jednak najważniejsze, zakupione w taki sposób elementy dodatkowe mają wartość jedynie wizualną. W żaden sposób nie wpływają na statystki postaci co znacznie organiczna element pay2win. Tym bardziej warto dać szansę mobilnemu Wiedźminowi. Niestety zabrakło możliwości synchronizacji postępów pomiędzy różnymi systemami.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Oczekiwanie na Wiedźmina 3 umili premiera The Witcher Battle Arena na iOS i Androida

24
ROZRYWKA 22.01.2015 | Paweł Piskurewicz

Na mobilne urządzenia z iOS i Androidem zawitała właśnie kolejna gra z Wiedźmińskiego uniwersum. Dołączyła do wydanego pod koniec ubiegłego roku Wiedźmin: Gra Przygodowa. Tym razem jednak otrzymujemy tytuł znacznie bardziej dynamiczny i nastawiny na rozgrywkę online. The Witcher Battle Arena należy do popularnego gatunku MOBA (multiplayer online battle arena). Z powodu mechaniki autorzy gier mobilnych sięgają po niego bardzo rzadko. Jednak twórcy nowego Wiedźmina podjęli się tego zadania i wyszło im to zaskakująco dobrze. Rozgrywka została mocno ograniczona, jednak dzięki temu tytuł jest…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.