r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

They Came from Verminest

Strona główna Windows Gry Zręcznościowe
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

Pod nieco przydługim tytułem They Came from Verminest kryje się bardzo ciekawa bezpłatna gra zręcznościowa, garściami czerpiąca z automatowych strzelanek typu Galaga czy Galaxian. Oprawa graficzna specjalnie stylizowana jest na taką sprzed lat, a dzięki specjalnemu filtrowi ekranowemu zabawa dodatkowo przypomina oglądanie zakurzonego, choć interaktywnego filmu. Można poczuć się trochę jak w starym kinie.

Galeria programu

Armia kosmicznych robali z tytułowej planety poszerza swoje wpływy w galaktyce, zagrażając naszej planecie. Do walki z nimi wystawiamy najlepszy statek i pilota, który będzie przebijał się przez kolejne armie w układzie słonecznym, by na końcu zmierzyć się z samą królową insektów. Zadanie nie będzie proste. Rozgrywka jest klonem klasycznych rozwiązań. Na dole ekranu widzimy swoją jednostkę bojową. Porusza się ona w ograniczonym obszarze, byle tylko móc unikać wrogich ataków. Z góry stale nadciągają zastępy nieprzyjaciół, których wyeliminowanie oznacza przejście dalej.

Dobrze znana formuła została oczywiście urozmaicona. Pojawiają się walki z bossami, zmienia się tło starć, pomagają osłony przemykające pomiędzy graczem i zagrożeniem. Trzeba dbać o szybkie zestrzelenie specjalnych jaj, bowiem z nich wypadają dodatkowe życia, a także inne bonusy. Akcję świetnie podkreśla muzyka rodem z automatów. Do tego dorzucono dodatkowy filtr 3D. Wystarczy mieć dwukolorowe kartonowe okulary.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 15.05.2016 07:48

Bardzo dobra gra strzelanka, ale bardzo trudna. Jeszcze nie udało mi się ukończyć grę. :P

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.