Thinfinity Remote Desktop Workstation Thinfinity Remote Desktop Workstation 3.0.14.1

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia administracyjne i internetowe
Pobierz pr​ogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Thinfinity Remote Desktop Workstation umożliwia korzystanie z pulpitu systemu operacyjnego w trybie zdalnym za pomocą dowolnej przeglądarki stron internetowych wspierającej HTML5.

Thinfinity Remote Desktop Workstation okazuje się być świetnym narzędziem do przeprowadzania sieciowych prezentacji. Użytkownik może zaprosić dowolne osoby, by udostępnić im swój pulpit (lub jego fragment). Osoby biorące udział w prezentacji nie muszą instalować na swoim komputerze żadnych programów).

Dodatkowo użytkownicy mogą mapować dyski w trybie zdalnym, co oferuje łatwą wymianę plików między komputerem uruchomionym zdalnie a urządzeniem przenośnym. Dostępna jest także funkcja słuchania dźwięku na komputerze zdalnym w czasie rzeczywistym (jedynie przy użyciu przeglądarek internetowych Firefox i Chrome), jak również możliwość zdalnego drukowania.

Thinfinity Remote Desktop Workstation pozwala również na udostępnianie zawartości ekranu w sieci. Narzędzie do tych celów wykorzystuje najnowsze, webowe technologie (AJAX, WebSockets i HTML5) i obsługuje nie tylko komputery osobiste, gdyż można z niego korzystać także na Makach oraz urządzeniach przenośnych (iPad, iPhone, Chromebook i Android).

Program korzysta z bezpiecznego szyfrowania i uwierzytelniania (HTTPS, SSL, NTLM, Digest). Ponadto obsługuje wszystkie sieci VPN SSL, w tym Cisco i Juniper.

Uwaga!

  • Domyślnie program instaluje się jako 30-dniowa wersja testowa. Edycję bezpłatną aktywować można kluczem licencyjny, który uzyskać można na stronie producenta.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!