r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Thingiverse 1.5.2

Strona główna Android Grafika i fotografia Modelowanie 3D

Thingiverse to aplikacja przeznaczona dla miłośników druku 3D. Znajdziemy w niej setki opisów przedmiotów wykonanych za pomocą drukowania w trzech wymiarach, wraz z poradami, jak wykonać je samodzielnie.

Galeria programu

Program Thingiverse to mobilny klient społeczności internetowej o tej samej nazwie, skupiającej osoby interesujące się drukiem 3D. Aplikacja pozwala przeglądać efekty cudzej pracy, a każda wizytówka opatrzona jest nie tylko zdjęciami, ale też wskazówkami, jak samemu stworzyć podobny przedmiot. Prace można komentować i dodawać je do ulubionych lub do własnych kolekcji (np. do obejrzenia później). W aplikacji znajdziemy wizytówki wydruków 3D pogrupowane według popularności, daty dodania oraz wyróżnione przez społeczność. Możemy również samodzielnie znaleźć interesujące nas prace, korzystając z wbudowanej w program wyszukiwarki.

Thingiverse pozwala również szybko i wygodnie dzielić się efektami własnego modelowania 3D. Aplikacja umożliwia tworzenie wizytówek produktów, wraz ze zdjęciami (dodamy je za pomocą aparatu fotograficznego lub spośród zdjęć w pamięci urządzenia), możemy też zaprezentować społeczności nasz pomysł na projekt modelu 3D.

Program jest przeznaczony tylko dla posiadaczy konta w serwisie Thingiverse.com. Można je założyć za pomocą aplikacji mobilnej, a proces rejestracji jest krótki.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.