reklama

Things 1.0rc za darmo przez tydzień

Strona główna Aktualności

O autorze

Dzieło firmy Cultured Code, Things, zostanie wydane w wersji 1.0 6 stycznia 2009 roku na Macworld Expo. W międzyczasie użytkownicy mogą za darmo testować pełną wersję 1.0rc (release candidate) do 8 stycznia 2009. Po zakończeniu okresu próbnego wszystkie dane użytkownika pozostaną na jego komputerze, więc można będzie kontynuować pracę z zadaniami po ewentualnym nabyciu wersji 1.0 programu.

Things to doskonały program do zarządzania zadaniami dla Mac OS X, przeznaczony dla wszystkich użytkowników mających wysokie wymagania względem swojego kalendarza. Pozwala zarządzać wydarzeniami, projektami i listami rzeczy do zrobienia. Program pozwala odpowiednio poukładać zadania o różnym priorytecie i związanymi z różnymi sferami naszego życia oraz tagować, przeszukiwać według różnych kryteriów, śledzić postęp w wykonaniu etc. Na koniec Things synchronizuje plan działania z kalendarzem systemowym lub iPhone.

Wersję 1.0rc można pobrać za darmo ze strony wydawcy. Tam również można kupić licencję na nieograniczoną czasowo wersję programu. Wymagany jest system Mac OS X 10.4.11 lub nowszy.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić