r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Thinkpady z Linuksem

Strona główna Aktualności

Podczas LinuxWorld Conference and Expo w San Francisco firma Lenovo ogłosiła, że będzie oferować laptopy z preinstalowanym SUSE.

Krok ten podjęto na prośbę klientów korporacyjnych ale linuksowe komputery będą dostępne też dla klientów indywidualnych. SUSE Linux Enterprise Desktop 10 firmy Novell pojawi się na laptopach ThinkPad z serii T w czwartym kwartale 2007 roku. Oprócz Linuksa zainstalowany będzie też pakiet biurowy OpenOffice.org.

Podobną współpracę Lenovo podjęło z Novellem prawie dokładnie rok temu. Teraz jednak Lenovo będzie oferowało pełne wsparcie zarówno od strony sprzętu jak i systemu operacyjnego. Novell natomiast będzie dostarczać aktualizacje oprogramowania. Większa też będzie dostępność linuksowych laptopów. Nie wiadomo jaka będzie cena ale poprzednio Thinkpady T60p z Linuksem były o 1200 dolarów droższe niż wersje z Windowsem.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.