Third Eye Third Eye 1.3.4

Strona główna Android Bezpieczeństwo Pakiety zabezpieczające
Pobierz program
lub zeskanuj:

Third Eye to aplikacja, która informuje o próbach nieautoryzowanego dostępu do smartfonu lub tabletu. Program zapisuje próby nieudanego odblokowania urządzenia i gromadzi zdjęcia osób, które próbowały złamać blokady ustanowione przez użytkownika.

Program działa w prosty sposób. Gdy dojdzie do nieudanej próby odblokowania urządzenia, działająca w tle aplikacja Third Eye zrobi zdjęcie za pomocą przedniej kamery. Gdy smartfon lub tablet zostanie odblokowany poprawnie, wówczas aplikacja prześle powiadomienie o liczbie prób oraz ich dacie.

W ustawieniach aplikacji można zdecydować, czy zdjęcia wykonane przez Third Eye będą widoczne razem z innymi fotografiami w smartfonie lub tablecie. Można ograniczyć ich widoczność jedynie do wewnętrznego katalogu w programie Third Eye.

Aby aplikacja Third Eye zadziałała poprawnie, należy nadać jej status administratora urządzenia. To sprawia, że możliwości odinstalowania jej są ograniczone. Można to zrobić za pomocą menu wewnątrz programu.

Program jest dostępny za darmo, ale wyświetla reklamy. Nie utrudniają one korzystania z aplikacji, ale można je wyłączyć za pomocą mikropłatności, płacąc ok. 4 zł.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!