Third Eye 1.1.6

Strona główna Android Bezpieczeństwo Pakiety zabezpieczające
Pobierz program
lub zeskanuj:

Third Eye to aplikacja, która informuje o próbach nieautoryzowanego dostępu do smartfonu lub tabletu. Program zapisuje próby nieudanego odblokowania urządzenia i gromadzi zdjęcia osób, które próbowały złamać blokady ustanowione przez użytkownika.

Program działa w prosty sposób. Gdy dojdzie do nieudanej próby odblokowania urządzenia, działająca w tle aplikacja Third Eye zrobi zdjęcie za pomocą przedniej kamery. Gdy smartfon lub tablet zostanie odblokowany poprawnie, wówczas aplikacja prześle powiadomienie o liczbie prób oraz ich dacie.

W ustawieniach aplikacji można zdecydować, czy zdjęcia wykonane przez Third Eye będą widoczne razem z innymi fotografiami w smartfonie lub tablecie. Można ograniczyć ich widoczność jedynie do wewnętrznego katalogu w programie Third Eye.

Aby aplikacja Third Eye zadziałała poprawnie, należy nadać jej status administratora urządzenia. To sprawia, że możliwości odinstalowania jej są ograniczone. Można to zrobić za pomocą menu wewnątrz programu.

Program jest dostępny za darmo, ale wyświetla reklamy. Nie utrudniają one korzystania z aplikacji, ale można je wyłączyć za pomocą mikropłatności, płacąc ok. 4 zł.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Blackbox, Tower Dash, Photoscape X, pCon.planner i Third Eye – najciekawsze programy tygodnia

8
28.05.2016  •  Anna Rymsza

Zapraszam Was na kolejny przegląd najciekawszych nowości z naszej bazy programów. Zbliża się Dzień Dziecka, więc w tym tygodniu zaczniemy od gier. A Skyrocket Story W grze dostaniemy 46 plansz. Na każdej z nich należy poprowadzić rakietę kosmiczną od startu do lądowania na planecie umieszczonej w górnej części ekranu. Sterowanie do łatwych nie należy, bo najpierw trzeba wybrać odpowiedni tor lotu, a następnie idealnie trafić w moment uruchomienia silnika i posłania rakiety w górę. Każda nieudana próba oznacza, że przygodę trzeba zaczynać od początku. Dodatkowo, na kolejnych planszach…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNowość w Mapach Google. Nawigacja będzie skuteczniejsza