Thorgal – Zdradzona Czarodziejka: darmowy audiobook dla posiadaczy smartfonów Nokia Lumia

Strona główna Aktualności

O autorze

Już po raz kolejny lokalny Microsoft Devices (wcześniej Nokia) przygotował dla posiadaczy telefonów z serii Lumia drobną niespodziankę. Tym razem jest to darmowy audiobook Thorgal - Zdradzona Czarodziejka. Aby skorzystać z promocji wystarczy posiadać konto w serwisie Audioteka.pl i jutro zalogować się na nie z poziomu aplikacji mobilnej.

Promocja będzie aktywna jedynie 2 sierpnia 2014 roku. Skorzystać z niej mogą zarówno obecni posiadacze konta w Audiotece jak i nowi, którzy założą je specjalnie z myślą o pobraniu audiobooka (a dokładniej słuchowiska). W jego nagraniu uczestniczyli m.in. Jacek Rozenek, Maria Niklińska, Agnieszka Więdłocha, Sonia Bohosiewicz, Arkadiusz Jakubik, Mirosław Czyżkiewicz. Sama opowieść jest adaptacją jednego z ważniejszych albumów o przygodach Thorgala.

Każda tego typu promocja cieszy i choć raczej nie wpływa na lepszą sprzedaż nowych telefonów, to na pewno jest dobrym gestem w stronę obecnych klientów. Szkoda tylko, że aplikacja Audioteka na Windows Phone wciąż pozostawia wiele do życzenia. Zarówno pod względem wyglądu jak i stabilności oraz oferowanych możliwości. Niezbędną do pobrania audiobooka aplikację możecie znaleźć w naszej bazie programów.

Aktualizacja 02.08.2014 11:40 Jak się okazuje komunikat prasowy zawierał błąd. Za darmo dostępna jest tylko pierwsza z dwóch części, a nie całość.

© dobreprogramy
s