Those Funny Funguloids! 1.06

Strona główna Windows Gry Zręcznościowe
Pobi​erz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Those Funny Funguloids! określany jest żartobliwie przez twórców gry jako "space-flying-mushroom-picking-simulator" ;-). Rzeczywiście gra na pierwszy rzut oka kojarzy się z klasyczną kosmiczną strzelanką lecz w rzeczywistości nie jest tak do końca. Zamiast eliminować wszystko co stanie nam na drodze, zbieramy grzyby, które lewitują bezwładnie w kosmicznej przestrzeni.

Znacznym utrudnieniem jest bezwładność, której poddają się z łatwością - będące naszym głównym celem - grzyby. Nasz pojazd, mimo swej podatności na sterowanie, niestety z czasem przyspiesza coraz bardziej, co powoduje iż manewrowanie pomiędzy meteorytami staje się z każdą chwilą trudniejsze.

Jeśli w odpowiednim momencie nie zdecydujemy się na dokowanie do odpowiedniej bazy, prawdopodobieństwo zderzenia z kosmiczną skałą jest bardzo wielkie. Warto tu wspomnieć, że do dyspozycji mamy tylko jedno życie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!