r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Those Funny Funguloids! i Clovece3D na weekend ;-)

Strona główna Aktualności

O autorze

W ramach weekendowej rozrywki zapraszamy do odwiedzenia działu PO GODZINACH, gdzie czeka podwójna porcja dobrej zabawy! Oprócz klasycznej gry na zakończenie tygodnia proponujemy dodatkowo grę, która z pewnością u wielu wywoła lekki uśmieszek na twarzy ;-)

Those Funny Funguloids! to gra określana żartobliwie przez jej twórców jako "space - flying - mushroom - picking - simulator" ;-). Rzeczywiście, na pierwszy rzut oka kojarzy się ona z klasyczną kosmiczną strzelanką lecz w rzeczywistości nie jest tak do końca. Zamiast eliminować wszystko co stanie nam na drodze, zbieramy... grzyby, lewitujące bezwładnie w kosmicznej przestrzeni. Gra na pozór łatwa lecz z każdą chwilą jej poziom trudności szybko wzrasta.

Those Funny Funguloids! można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Zręcznościowe.

Drugą grą jest Clovece3D - wirtualny odpowiednik gry planszowej zwanej potocznie "Chińczykiem". Swego czasu zasiadały przy niej niemalże całe rodziny. Każdy powinien ją dobrze pamiętać.

Clovece3D 1.00 można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Dla dzieci ;-).

Natomiast wszystkich zainteresowanych nowymi pomysłami naszego vortalowego "bohatera", zapraszamy do działu Tydzień z Piratem ;-).

Życzymy udanej zabawy.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.