r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

ThreadRacer 9.0.0.360

Strona główna Windows Narzędzia Testowanie i diagnostyka
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

ThreadRacer to niewielki benchmark CPU, który pozwala na tworzenie kilku wątków, a następnie umożliwia uruchomienie ich na wybranych rdzeniach lub procesorach.

Galeria programu

Za pomocą ThreadRacera można zaznaczyć dowolną liczbę wątków do uruchomienia. Po wykonaniu tej czynności na ekranie zaczną pojawiać się informacje (w procentach) na temat ich obciążenia poszczególnych rdzeni procesora. Istnieje także możliwość uruchomienia wątku wielordzeniowego z poziomu dolnej części interfejsu użytkownika wraz z opcją wyboru koligacji danego CPU.

ThreadRacer powstał z myślą o wszystkich procesorach, gdyż jego autorzy umożliwili zarówno pracę przy wykorzystaniu fizycznych rdzeni, jak i logicznych wątków.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.