r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Thrust

Strona główna Windows Gry Platformowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Thrust to prosta w zasady gra, ale wymagająca od gracza nieprzeciętnych umiejętności. Startujesz kosmicznym statkiem z wyznaczonego pola, a Twoim zadaniem jest zebranie wszystkich pereł z planszy i następnie wykonanie trudnego manewru lądowania na wyznaczonym do tego celu lądowisku. Gdy te wszystkie czynności uda Ci się zakończyć powodzeniem, wówczas przenosisz się do kolejnego układu; niestety jeszcze trudniejszego ;-) Celem gry jest zaliczenie wszystkich platform i doprowadzenie statku do bazy.

Sterowanie pojazdem odbywa się za pomocą kursorów, ale zapewniamy że wbrew pozorom nie należy to do najprostszych czynności, więc czy ktokolwiek jest w stanie tego dokonać? Pamiętaj o kwestii grawitacji i tak steruj statkiem, by nie wpaść na skały ani na inne porzucone w przestrzeni przedmioty. Zaletą gry jest nielimitowana ilość startów w danym układzie. Ważny jest czas w jakim doprowadzisz statek do bazy. Życzymy sukcesów i zapraszamy do zabawy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.