r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Thumbly Keyboard 1.2.3

Strona główna iOS Personalizacja Klawiatury

Thumbly Keyboard to alternatywna klawiatura na urządzenia z systemem iOS. Od innych programów tego typu różni ją zastosowany mechanizm pisania: program obsługiwany jest jedną ręką, za pomocą ruchów kciuka.

Klawiatura Thumbly ma pomóc tym użytkownikom urządzeń z iOS, dla których pisanie za pomocą natywnej klawiatury jest niewygodne i często kończy się popełnianymi błędami. Stąd pomysł na utworzenie aplikacji, która pozwoli pisać tylko jedną ręką, za pomocą kciuka.

Thumbly pozwala wybrać, czy ekran klawiatury będzie wyświetlany z lewej bądź z prawej strony ekranu urządzenia. Słowa wyświetlane są na planie połowy koła, na swoistych łukach. za pomocą gestów palcem możemy nie tylko pisać, ale też usuwać słowa, wstawiać duże litery, cofać ostatnio wpisaną literę i wybierać opcję Capslock. Aplikacja uczy się słów i fraz podawanych przez użytkownika, prezentując je w formie podpowiedzi. Program z nauką radzi sobie nieźle i z czasem przedstawia coraz lepsze rekomendacje. Aplikacja ma też moduł autokorekty, dzięki któremu słowa wpisane przez nas z błędem zostaną automatycznie poprawione. Tę opcję można wyłączyć w ustawieniach programu. Ponadto, Thumbly oferuje obszerną bazę emotikonów, a co więcej, aplikacja uczy się proponować konkretne "buźki" dopasowane do kontekstu wpisywanego na klawiaturze tekstu.

Program jest dostępny za opłatą, a jego cena wynosi ok. 2 euro.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Pisanie po ekranie na iPhonie oraz iPadzie. Dobre klawiatury na iOS

14
06.04.2016  •  Łukasz Maślanka

Kilka tygodni temu zaprezentowaliśmy zestaw najciekawszych klawiatur na urządzenia z Androidem. Teraz mamy dla Was listę klawiatur wartych uwagi dla urządzeń z systemem iOS. Możliwość zainstalowania alternatywnej klawiatury to oczywistość dla posiadaczy smartfonów i tabletów z Androidem. Ale użytkownicy urządzeń z iOS długo czekali na to, aż Apple pozwoli instalować tego typu oprogramowanie. Taka możliwość pojawiła się wraz z premierą wydania tego systemu z numerem 8.0. Wcześniej korzystając z iPhonea lub iPada trzeba było się pogodzić z tym, że jest się skazanym na używanie klawiatury…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.