reklama

Thumbs Remover 1.6.1.280

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Thumbs Remover to proste narzędzie przeznaczone do wyszukiwania i usuwania plików podglądu (thumbs.db) generowanych przez system Windows.

Pliki thumbs.db tworzone są automatycznie przez system i gromadzą (miniatury) pamięć podręczną grafik, filmów, dokumentów oraz plików HTML. Ich głównym celem jest poprawa wydajności otwierania folderów w Eksploratorze Windows. Z czasem system może nagromadzić sporą ilość takich plików, które mogą zajmować niepotrzebnie powierzchnię naszego dysku twardego. Thumbs Remover pozwala na wyszukiwanie takich plików oraz umożliwia wskazanie z jakich lokalizacji powinny być one skasowane.

Ponadto Thumbs Remover oferuje możliwość włączania i wyłączania procesu generowania plików thumbs.db (Windows XP i 8) jak również pozwala na szybki dostęp do skanowania folderów lub dysków dzięki integracji z menu kontekstowym Eksploratora Windows.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
reklama