r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Thunderbird 3 RC już w przyszłym tygodniu

Strona główna Aktualności

O autorze

Związał się z portalem dobreprogramy w 2009 roku. Zaczynał jako autor newsów, ma na koncie także kilka artykułów. Obecnie prowadzi cykl podsumowania blogów, w ramach którego opisuje tygodniową aktywność blogerów dobrychprogramów.

Prawdopodobnie już w poniedziałek światło dzienne ujrzy pierwsza wersja kandydująca Thunderbird 3 - znanego i cenionego programu pocztowego.

Wśród nowości dostępnych w nowym Thunderbirdzie znajdziemy obsługę wtyczek i dodatków, które będzie można tworzyć w sposób o wiele prostszy, niż to miało miejsce w poprzednich wydaniach programu. Przykładem wykorzystania nowych możliwości Thunderbirda w tym zakresie może być integracja z kalendarzem Google lub Yahoo z zastosowaniem silnika Firefoksa do renderowania zawartości. Ponadto aplikacja zyska nowy mechanizm wyszukiwania, zostanie wyposażona w inteligentny, uproszczony kreator kont pocztowych i będzie posiadała przebudowany, bardziej intuicyjny interfejs użytkownika.

Mozilla jest zdeterminowana by wydać finalną wersję nowego Thunderbirda do końca listopada - jest to termin zupełnie realny, o ile wydane w przyszłym tygodniu Release Candidate pozbawione będzie poważniejszych błędów. Obecnie najnowszą testową wersją Thunderbird 3 jest czwarte wydanie Beta, które można pobrać z naszego działu PROGRAMY -> Internet i Komunikacja -> Klienty poczty e-mail. Należy pamiętać, że jest to wydanie potencjalnie niestabilne.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.