r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Thunderbird 3.1 Beta 1 wydany, na razie bez polskiej wersji

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Thunderbird 3.1 wchodzi w fazę beta, choć najnowsza wersja rozwojowa na razie niestety nie została wydana w języku polskim.

Największa zmiana w 3.1 to wprowadzenie silnika Gecko 1.9.2. Jest on obecnie stosowany w przeglądarce internetowej Firefox 3.6. Silnik może być używany w Thunderbirdzie do obsługi niektórych rozszerzeń - np. kalendarza Google Calendar. Może być również wykorzystywany do tworzenia e-maili, które wymagają zamieszczenia elementów stron WWW. W nowym Thunderbirdzie wprowadzono kilka ulepszeń związanych z IMAP, naprawiono również błędy związane ze Smart Folders, filtrami wiadomości i załącznikami. Download Manager jest teraz dostępny jako element menu. Rozwiązano kilka problemów z aktualizacją z wersji 2 oraz poprawiono kilka kwestii związanych z zarządzaniem pamięcią. Łącznie w wersji Beta 1 poprawiono 119 błędów.

Thunderbird 3.1 Beta 1 w języku angielskim można pobrać z naszego vortalu w wersji dla Windows, Linux i Mac OS. Wersja stabilna 3.0 dostępna jest w języku polskim.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.