r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Thunderbird 3.3 Alpha 3 z Gecko 2.0

Strona główna Aktualności

Jest już dostępna kolejna wersja rozwojowa programu pocztowego Thunderbird oznaczona jako 3.3 Alpha 3.

Jak informowaliśmy przy okazji udostępnienia poprzedniej wersji testowej, Thunderbird 3.3 jest bardzo ważnym wydaniem w historii programu. Aplikacja ma bowiem docelowo bazować na silniku Gecko 2.0, znanym z przeglądarki Firefox 4, oraz będzie wyposażona w odświeżony interfejs i szereg nowych funkcji. Najważniejszą ze zmian można przetestować już teraz, bowiem Thunderbird 3.3 Alpha 3 jest zbudowany w całości na platformie Gecko 2.0. Ponadto w tej wersji pojawiła się możliwość reorganizacji kart i ich przeciągania do różnych okien. Niewielkie zmiany zaszły także w kreatorze konfiguracji konta oraz mechanizmie obsługi wtyczek. Deweloperzy usunęli ponadto błędy dostrzeżone w poprzednim wydaniu i wprowadzili szereg pomniejszych poprawek w kodzie.

Thunderbird 3.3 Alpha 3 można pobrać z naszego portalu w wersjach dla systemów Windows, Mac OS X oraz Linux. Należy pamiętać, że jest to wczesne wydanie testowe i nie nadaje się do codziennej pracy.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.