Thunderbird 60.5 wyśle ogromne załączniki dzięki integracji z WeTransfer

Strona główna Aktualności
Thunderbird 60.5 wyśle ogromne załączniki dzięki integracji z WeTransfer
Thunderbird 60.5 wyśle ogromne załączniki dzięki integracji z WeTransfer

O autorze

Po aktualizacji Firefoxa przyszła pora na nową wersję Thunderbirda – darmowego klienta poczty, rozwijanego przez Mozillę. Thunderbird 60.5.0 jest już dostępny. Z nowości warto wymienić łatwą integrację z usługą WeTransfer, dzięki której możemy przekazywać ogromne pliki pocztą elektroniczną.

WeTransfer został zintegrowany z funkcją Filelink Thunderbirda. Będziemy mogli z niej skorzystać, jeśli do e-maila dołączony zostanie odpowiednio duży plik. Wysyłający może w ten sposób ułatwić sobie zadanie i udostępnić duże pliki przez WeTransfer bez opuszczania klienta poczty i bez obaw, że rozmiar wiadomości przekroczy limity.

Thunderbird obsługuje też inne usługi udostępniania plików. Domyślnie może połączyć się także z chmurą Box, inne usługi można dodać za pomocą rozszerzeń. Przy załączaniu większego pliku dostaniemy możliwość wyboru, przez którą usługę będzie przesyłany.

Thunderbird 60.5 w niektórych wersjach językowych wykorzystuje wyszukiwarki Google i zyskującą popularność DuckDuckGo. Poprawione zostało także wykrywanie ustawień dla nowych kont pocztowych, założonych w mniej popularnych usługach. Mozilla skupiła się przede wszystkim na kontach korzystających z protokołu Microsoft Exchange i w razie potrzeby zaproponuje instalację odpowiedniego dodatku.

Najnowszą wersję Thunderbirda możecie pobrać z naszej bazy programów dla Windowsa i macOS-a.

© dobreprogramy
s