r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Thunderbird 8 z Gecko 8 i nową listą załączników

Strona główna Aktualności

Ukazała się kolejna wersja klienta poczty stworzonego przez Mozillę — Thunderbird 8.0.

Podstawową zmianą w tej wersji programu jest wprowadzenie ósmej wersji silnika Gecko, który obecny jest również w wydanym niedawno Firefoksie 8. Ponadto udoskonalono listę załączników, dzięki czemu dostęp do plików otrzymanych pocztą elektroniczną jest dużo łatwiejszy. Usunięty został widżet do przełączania folderów, a do funkcji Search i Find w programie znalazły się nowe skróty. Ponadto, co jest już tradycją, na liście zmian znalazły się liczne poprawki stabilności i bezpieczeństwa. Thunderbird 8 traktuje dodatki tak samo, jak Firefox 8, więc i tu dodatki zainstalowane przez zewnętrzne programy domyślnie są wyłączone.

Tak samo, jak w przypadku Firefoksa, niektóre dodatki mogą nie działać poprawnie ze świeżo wydaną wersja programu. Po aktualizacji wszystkie dodatki i skórki będą wyłączone, dopóki program nie stwierdzi, że są kompatybilne, lub nie znajdzie w Internecie ich nowszych wersji.

r   e   k   l   a   m   a

Program Thunderbird 8.0 można pobrać z naszego portalu dla systemów Windows, Linux i Mac OS X.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.