r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Tibia 10.93

Strona główna Windows Gry RPG i MMO
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Darmowa Tibia może się poszczycić wielką popularnością, pomimo tego, że ta gra MMO o prostej grafice zaistniała na rynku kilkadziesiąt lat temu. Tutaj codziennie rozpikselowany świat fantasy odwiedzają tysiące żądnych wrażeń awanturników, a wśród nich można znaleźć naprawdę wielu rodzimych graczy. Archaiczne rozwiązania nie odstraszają od produktu, a wręcz przeciwnie. Czynią go po prostu wyjątkowym.

Galeria programu

Akcja ukazana jest w rzucie izometrycznym, tak jak to było w dawnych projektach RPG. Niezbyt skomplikowane zasady, oferujące jednak spore możliwości rozwoju postaci, czynią z gry łatwą do opanowania nawet dla młodszych użytkowników komputerów. Gracze do wyboru mają rzecz jasna kilka klas bohatera. Mogą być m.in. rycerzami, paladynami czy czarodziejami i zwiedzać podzielony na różne strefy krainy w poszukiwaniu potężniejszych przedmiotów oraz nowych potworów do zlikwidowania.

Za produktem w głównej mierze przemawia klimat. Niejednokrotnie w tym MMO natrafimy na przyjaznych nieznajomych, którzy wyratują z opresji, wspomagając chociażby w walce. Dla lubiących się mierzyć z żywym przeciwnikiem, istnieje również opcja walk między sobą. Są też gildie. Indywidualiści docenią fakt, że mogą zmieniać wygląd postaci, a także rozwijać ją w nieskończoność, jeżeli tylko znajdą na to czas.

Tibia jest bezpłatna, ale chętni mogą wykupić sobie konto Premium. Dzięki temu odwiedzą obszary normalnie zamknięte dla pozostałych graczy, skorzystają z opcji szybkiego przemieszczania się pomiędzy lokacjami, dostają więcej czarów do wykorzystania czy podnieść swego herosa do rangi weterana, zyskując przydatne możliwości. Bohater może także szkolić się zupełnie sam, kiedy akurat nie gramy.

Minimalne wymagania systemowe:

  • Procesor 500 MHz
  • Karta graficzna zgodna z DirectX 5.0

Uwaga!

Do zabawy potrzebne będzie założenie darmowego konta, na które później należy się zalogować.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Bulo82   10 #2 20.08.2016 23:13

@tien1990: bo się nie znają albo są leniwymi ignorantami ;p

tien1990   2 #1 12.05.2016 10:07

Czemu dodajecie Screeny z wersji Klienta Flash do wersji Stand-Alone? :) Te dwa klienty różnią się bardzo wyglądem.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.