TibiaME MMO TibiaME MMO version 2.29

Strona główna iOS Gry RPG i MMO
Pobierz program
lub zeskanuj:

TibiaME MMO to mobilna gra MMO bazująca na popularności wersji PC. Oferuje sporą społeczność graczy (w tym z naszego kraju), wiele terenów do eksploracji i rozgrywkę stworzoną od początku z myślą o ekranach dotykowych telefonów i tabletów.

Edycja mobilna w wielu miejscach różni się od wersji przeznaczonej dla komputerów PC. Oferuje inne postaci, grafikę oraz mapy. Przygodę rozpoczynamy od stworzenia swojego konta, wybrania jednej z dwóch klas (wojownik albo mag), płci oraz świata, w którym chcemy się bawić. Pierwsze minuty z grą mają nas wprowadzić w mechanikę mobilnej Tibi.

Gra obsługuje czat jak i pozwala na tworzenie gildii. Część opcji będzie dostępna dopiero po wykupieniu konta premium. Tibia ME jest regularnie rozwijana i aktualizowana, a to bardzo ważny element w tytułach MMO RPG. Dzięki jednemu kontu dla wszystkich platform mobilnych, naszymi bohaterami możemy grać na każdym z posiadanych i wspieranych urządzeń.

Oprawa wersji mobilnej tak jak i w przypadku PC nie zachwyca. Ma to jednak swoje zalety. Wymagania Tibi ME nie należą do wysokich, a gra chodzi płynnie nawet przy sporej ilości graczy na ekranie. Warto pamiętać, że podczas instalacji pobierany jest tylko klient gry. Pozostałe dane zostaną zainstalowane dopiero po jego uruchomieniu. Tibia ME to ciekawa, wciąż rozwijana i ciesząca się sporą popularnością pozycja z gatunku MMO RPG. W wersji podstawowej dostępna jest za darmo.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!