#TileArt #TileArt 1.0.1.0

Strona główna Windows Phone Akcesoria
Pobierz program
lub zeskanuj:

#TileArt to aplikacja stworzona przez Microsoft Mobile, czyli dawne studio Nokia Mobile. Dedykowana jest tylko urządzeniom z serii Lumia. Ma rozwinąć możliwości edycji wyglądu ekranu głównego.

Wraz z aktualizacją do Windows Phone 8.1 Microsoft pozwolił użytkownikom na ustawienie tapety jako tła dla kafelków. Odbywa się to w inny sposób niż w konkurencyjnych systemach. Aby tapeta była widoczna, niezbędny jest przeźroczysty kafelek aplikacji. Dzięki #TileArt możemy nieco zwiększyć możliwości edycji.

Aplikacja pozwala na wybranej grafiki, która zostanie podzielona na kafelki, a następnie zleje się z wybraną przez nas tapetą. Obrazek możemy pochodzić z pamięci naszego urządzenia bądź też pokaźnej bazy aplikacji. Niestety tak dodane kafelki nie mogą być powiązane z innymi aplikacjami, ich rola jest jedynie kosmetyczna.

Aby grafika pasowała do naszej tapety i zamysłu możemy dowolnie modyfikować jej wielkość oraz położenie na podglądzie kafelków. Jeżeli przypadnie nam do gustu, nic nie stoi na przeszkodzie by z poziomu programu umieścić ją na ekranie blokady. Aplikacja #TileArt dostępna jest za darmo. Choć efekt jej działania prezentuje się ciekawie, to niestety jest niezbyt praktyczny.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!