r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

#TileArt 1.0.1.0

Strona główna Windows Phone Akcesoria

#TileArt to aplikacja stworzona przez Microsoft Mobile, czyli dawne studio Nokia Mobile. Dedykowana jest tylko urządzeniom z serii Lumia. Ma rozwinąć możliwości edycji wyglądu ekranu głównego.

Galeria programu

Wraz z aktualizacją do Windows Phone 8.1 Microsoft pozwolił użytkownikom na ustawienie tapety jako tła dla kafelków. Odbywa się to w inny sposób niż w konkurencyjnych systemach. Aby tapeta była widoczna, niezbędny jest przeźroczysty kafelek aplikacji. Dzięki #TileArt możemy nieco zwiększyć możliwości edycji.

Aplikacja pozwala na wybranej grafiki, która zostanie podzielona na kafelki, a następnie zleje się z wybraną przez nas tapetą. Obrazek możemy pochodzić z pamięci naszego urządzenia bądź też pokaźnej bazy aplikacji. Niestety tak dodane kafelki nie mogą być powiązane z innymi aplikacjami, ich rola jest jedynie kosmetyczna.

Aby grafika pasowała do naszej tapety i zamysłu możemy dowolnie modyfikować jej wielkość oraz położenie na podglądzie kafelków. Jeżeli przypadnie nam do gustu, nic nie stoi na przeszkodzie by z poziomu programu umieścić ją na ekranie blokady. Aplikacja #TileArt dostępna jest za darmo. Choć efekt jej działania prezentuje się ciekawie, to niestety jest niezbyt praktyczny.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.