Tilt Tilt 1.1.1

Strona główna Android Gry Zręcznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Tilt to gra zręcznościowa na smartfony z Androidem, wykonana w ramach projektu Android Experiments.

Teoretycznie zadanie gracza jest proste. Musi skierować kulkę do dziurki, pokonując tor przeszkód, a im wyższy poziom trudności, tym bardziej skomplikowana robi się rozgrywka. Trzeba też manewrować ostrożnie kulką, by nie wypaść poza planszę, bo wtedy próba zostaje anulowana. Do tego należy uważać, aby zmieścić się w określonym czasie, który najczęściej trwa 30 sekund.

W teorii zadanie jest więc proste, ale w praktyce Tilt może pochłonąć graczy na wiele godzin. Rozgrywka jest bowiem wymagająca, sterowanie wymaga dużej wprawy, ale za każdym nieudanym razem chce się próbować więcej i więcej. A gdy znudzi nam się samotna walka, wtedy można sparować smartfon z urządzeniem przyjaciela i zagrać w trybie multiplayer. Wtedy zwycięża ten, który najszybciej poradzi sobie z pokonaniem planszy.

Gra utrzymana jest w żywej, mocno nasyconej kolorystyce, co nawiązuje wprost do google'owego języka Material Design. Gra wykorzystuje też żyrokompas smartfonu, dlatego przed rozpoczęciem rozgrywki aplikacja prosi o jego skalibrowanie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!