Tilt - Augmented Reality 1.2.0

Strona główna Android Gry Zręcznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Tilt - Augmented Reality to gra, która łączy smartfon z Androidem i smartzegarek z systemem Android Wear, wykorzystując rzeczywistość poszerzoną, czyli Augmented Reality. Aplikacja zmieni nasze urządzenia w narzędzia do sterowania grą, w której celem jest sterowanie kulką i pokonywanie przeszkód, aby dotrzeć do celu.

To pierwsza tego typu aplikacja, która wykorzystuje możliwości Androida zarówno na smartfonie, jak też na smartzegarku. Po zainstalowaniu i uruchomieniu na pierwszym z wymienionych urządzeń, Tilt włączy się także na androidowym zegarku. Najpierw wyświetli się instrukcja, która wskaże m.in., jak należy trzymać telefon, by plansza była cały czas widoczna i jak sterować kulką. Następnie przejdziemy do właściwej części zabawy. Na ekranie smartfonu (ułożonego odpowiednio w stosunku do zegarka na ręce) wyświetli się wirtualna plansza, w którą urządzenie zmieni nasz smartzegarek.

To okrąg, w którym znajdziemy rozmaite przeszkody i ślepe ściany, przez które sterowana przez nas kulka może wylecieć poza planszę. Musimy tak operować nadgarstkiem (pamiętając, by nie zerwać łączności między urządzeniami), aby doprowadzić kulkę do oznaczonej kolorem czerwonym mety. Na kolejnych planszach poziom trudności będzie coraz większy, a gra dostarczy jeszcze więcej frajdy. A przy okazji Tilt - Augmented Reality pokazuje, jakie możliwości już dziś drzemią w sferze współpracy między smartfonami i smartzegarkami z Androidem.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Smartzegarek: przydatne narzędzie czy zbędny gadżet?

38
07.05.2016  •  Łukasz Maślanka

Do niedawna była to technologiczna ciekawostka, dziś tego typu urządzeń używa coraz więcej osób, ale pełno wokół nich skrajności. Dla jednych to zbędna zabawka, dla innych produkt, którego z każdym dniem używania coraz trudniej się pozbyć. Jak to jest z tymi smartzegarkami? Czy są potrzebne? Zbliżają się pierwsze urodziny Apple Watch i drugie systemu Android Wear, to zatem dobry moment, by poszukać odpowiedzi na pytanie. Jeśli nie smartfony, to co? Nie da się odgrzać wiele razy tego samego kotleta i przekonywać, że jest świeży i jedyny w swoim rodzaju – tak w skrócie można podsumować…

Dobre programy, które warto mieć na smartwatchu z Androidem Wear

27
18.03.2016  •  Łukasz Maślanka

Smartzegarki często nazywane są ładnym i interesującym, ale ciągle zbędnym gadżetem. Mówi się o nich, że poza estetyką wykonania nie mają one wiele więcej do zaoferowania. A na pewno nie aż tyle, by warto było za nie wykładać grube pieniądze. Sprawdziliśmy więc aplikacje na Androida Wear, które można znaleźć na półkach sklepu Google Play, przygotowując dla Was zestaw dobrych programów, które warto przetestować na smartzegarkach z systemem operacyjnym spod znaku zielonego robota. Szperając w zasobach googleowego sklepu z aplikacjami na Androida Wear szukaliśmy głównie takich, które sprawdzą…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNowość w Mapach Google. Nawigacja będzie skuteczniejsza