Tilt - Augmented Reality Tilt - Augmented Reality 1.2.0

Strona główna Android Gry Zręcznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Tilt - Augmented Reality to gra, która łączy smartfon z Androidem i smartzegarek z systemem Android Wear, wykorzystując rzeczywistość poszerzoną, czyli Augmented Reality. Aplikacja zmieni nasze urządzenia w narzędzia do sterowania grą, w której celem jest sterowanie kulką i pokonywanie przeszkód, aby dotrzeć do celu.

To pierwsza tego typu aplikacja, która wykorzystuje możliwości Androida zarówno na smartfonie, jak też na smartzegarku. Po zainstalowaniu i uruchomieniu na pierwszym z wymienionych urządzeń, Tilt włączy się także na androidowym zegarku. Najpierw wyświetli się instrukcja, która wskaże m.in., jak należy trzymać telefon, by plansza była cały czas widoczna i jak sterować kulką. Następnie przejdziemy do właściwej części zabawy. Na ekranie smartfonu (ułożonego odpowiednio w stosunku do zegarka na ręce) wyświetli się wirtualna plansza, w którą urządzenie zmieni nasz smartzegarek.

To okrąg, w którym znajdziemy rozmaite przeszkody i ślepe ściany, przez które sterowana przez nas kulka może wylecieć poza planszę. Musimy tak operować nadgarstkiem (pamiętając, by nie zerwać łączności między urządzeniami), aby doprowadzić kulkę do oznaczonej kolorem czerwonym mety. Na kolejnych planszach poziom trudności będzie coraz większy, a gra dostarczy jeszcze więcej frajdy. A przy okazji Tilt - Augmented Reality pokazuje, jakie możliwości już dziś drzemią w sferze współpracy między smartfonami i smartzegarkami z Androidem.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!