r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Time After Time Free 1.2.0.0

Strona główna Windows Phone Biuro

Sklepy mobilne pełne są aplikacji z gatunku ToDo. Time After Time Free odbiega nieco od całej konkurencji. Jego działanie skupia się na jednym elemencie, przypominaniu o czasie pozostałym do konkretnego wydarzenia.

Galeria programu

Regularne wizyty u lekarza, przeglądy, rocznice itp. Wszystko co wiąże się z pewnym cyklem i powtarza się regularnie, możemy dodać do Time After Time Free. Aplikacja obliczy nam czas pozostały do wydarzenia oraz poinformuje ile upłynęło od ostatniego wydarzenia.

Sama idea jest ciekawa. Choć bardziej rozbudowane programy pozwalają tworzyć wydarzenia cykliczne, to jednak nie jest to tak intuicyjne jak w tym przypadku. Niestety autorzy nie dbają o rozwój aplikacji. Od daty premiery program nie otrzymał prawie żadnej aktualizacji, a kilka dodatkowych opcji na pewno by się mu przydało. Choćby synchronizacja danych z chmurą.

Jeżeli ciągle zapominasz cyklicznych wydarzeniach Time After Time Free może okazać się nieocenioną pomocą w zarządzaniu nimi. Szkoda tylko, że nie sprosta bardziej zaawansowanym zadaniom.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.