Time After Time Free Time After Time Free 1.2.0.0

Strona główna Windows Phone Biuro
Pobierz program
lub zeskanuj:

Sklepy mobilne pełne są aplikacji z gatunku ToDo. Time After Time Free odbiega nieco od całej konkurencji. Jego działanie skupia się na jednym elemencie, przypominaniu o czasie pozostałym do konkretnego wydarzenia.

Regularne wizyty u lekarza, przeglądy, rocznice itp. Wszystko co wiąże się z pewnym cyklem i powtarza się regularnie, możemy dodać do Time After Time Free. Aplikacja obliczy nam czas pozostały do wydarzenia oraz poinformuje ile upłynęło od ostatniego wydarzenia.

Sama idea jest ciekawa. Choć bardziej rozbudowane programy pozwalają tworzyć wydarzenia cykliczne, to jednak nie jest to tak intuicyjne jak w tym przypadku. Niestety autorzy nie dbają o rozwój aplikacji. Od daty premiery program nie otrzymał prawie żadnej aktualizacji, a kilka dodatkowych opcji na pewno by się mu przydało. Choćby synchronizacja danych z chmurą.

Jeżeli ciągle zapominasz cyklicznych wydarzeniach Time After Time Free może okazać się nieocenioną pomocą w zarządzaniu nimi. Szkoda tylko, że nie sprosta bardziej zaawansowanym zadaniom.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!