r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Time After Time Free 1.2.0.0

Strona główna Windows Phone Biuro

Sklepy mobilne pełne są aplikacji z gatunku ToDo. Time After Time Free odbiega nieco od całej konkurencji. Jego działanie skupia się na jednym elemencie, przypominaniu o czasie pozostałym do konkretnego wydarzenia.

Regularne wizyty u lekarza, przeglądy, rocznice itp. Wszystko co wiąże się z pewnym cyklem i powtarza się regularnie, możemy dodać do Time After Time Free. Aplikacja obliczy nam czas pozostały do wydarzenia oraz poinformuje ile upłynęło od ostatniego wydarzenia.

r   e   k   l   a   m   a

Sama idea jest ciekawa. Choć bardziej rozbudowane programy pozwalają tworzyć wydarzenia cykliczne, to jednak nie jest to tak intuicyjne jak w tym przypadku. Niestety autorzy nie dbają o rozwój aplikacji. Od daty premiery program nie otrzymał prawie żadnej aktualizacji, a kilka dodatkowych opcji na pewno by się mu przydało. Choćby synchronizacja danych z chmurą.

Jeżeli ciągle zapominasz cyklicznych wydarzeniach Time After Time Free może okazać się nieocenioną pomocą w zarządzaniu nimi. Szkoda tylko, że nie sprosta bardziej zaawansowanym zadaniom.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.