Time It - A Simple Time Keeper 2.0.4

Strona główna Android Akcesoria Kalendarze i zadania
Pobierz program
lub zeskanuj:

Time It - A Simple Time Keeper to aplikacja dla tych, którzy chcą świadomie zarządzać swoim czasem i analizować, ile godzin dziennie poświęcają na pracę, spanie lub sport.

Zaletą programu jest jego minimalistyczny wygląd. Ekran główny aplikacji okrojony jest z funkcji do minimum, co pozwala się skupić na właściwym zadaniu. Program działa na dwa sposoby. Możemy uruchomić minutnik, który będzie mierzył czas w tle do czasu, aż go wyłączymy. Potem należy wybrać kategorię, dla której mierzyliśmy czas i ewentualnie dodać notatkę. Drugi ze sposobów to ręczne dodanie czasu poświęconego na określoną czynność, z godziną, datą dzienną i również z opcją dodania notatki.

Program domyślnie oferuje 10 kategorii (m.in. pracę, spanie, sport), ale możemy dodać własne, jeśli chcemy, aby wyniki pomiarów lepiej odpowiadały naszym potrzebom. Wyniki analiz aplikacja grupuje i prezentuje w formie wykresów kołowych: miesięcznych lub dla określonego przedziału czasu, podając, ile czasu poświęciliśmy łącznie na dane czynności. Jeśli zalogujemy się w aplikacji kontem na Facebooku, zyskamy dostęp do możliwości wyeksportowania gromadzonych danych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieDetroit: Become Human będzie najważniejszą premierą maja. Już graliśmy