Time Machine obsługuje AirPort Disk

Strona główna Aktualności

O autorze

Serwis MacRumors podaje, że wsparcie dla tworzenia bezprzewodowych kopii danych za pomocą aplikacji Time Machine w nowym systemie Leopard działa już prawidłowo.

Time Machine jest rewolucyjnym sposobem ochrony cyfrowego życia - właśnie tak reklamuje Apple swoje rozwiązanie wbudowane z Leoparda. Po skonfigurowaniu poprzez jedno kliknięcie Time Machine automatycznie zachowuje aktualne kopie wszystkiego, co znajduje się w Maku. W przypadku utraty pliku, użytkownik może użyć Spotlight z Mac OS X i cofając się w czasie odszukać i przywrócić ten plik.

Time Machine może automatycznie archiwizować zawartość Maka na zewnętrznym dysku twardym podłączonym przez kabel FireWire lub USB na serwerze. Po wczorajszej aktualizacji programu Time Machine wygląda na to, że opcja tworzenia kopii bezpieczeństwa działa również z bezprzewodowym dyskiem twardym podłączonym do stacji bazowej AirPort Extreme.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNagranie kochane przez miliony. Włączają je w jednym celu