Time Organizer 4.2.2.1

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz pro​gram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Time Organizer to niewielka, ale użyteczna aplikacja będąca zegarkiem i kalendarzem z funkcją terminarza, wyświetlana na pulpicie systemu operacyjnego.

Program domyślnie wyświetla niewielkie okienko na pulpicie komputera, przypominające wyglądem gadżety z systemów Windows Vista i 7. Znajdziemy w nim informacje o aktualnym czasie i prosty kalendarz, który po najechaniu na konkretny dzień kursorem myszki dostarczy informacji o obchodzonych w tym terminie imieninach oraz wschodzie i zachodzie słońca. Z kolei kliknięcie dowolnego dnia uruchamia prosty terminarz, w którym możliwe jest definiowanie istotnych dla użytkownika wydarzeń, powiadomień itp. Każde z nich może być dowolnie grupowane. W wersji 4.0 pojawiła się nowa funkcjonalność umożliwiająca szybkie tworzenie kolorowych podręcznych notatek, które można później "przyklejać" na pulpicie. Podobnie jak w przypadku terminów, notatki można organizować w grupy i współdzielić online ze znajomymi.

Co raczej nie spotykanie w innych aplikacjach tego typu, Time Organizer daje możliwość współdzielenia własnych wpisów w terminarzu z innymi użytkownikami. Terminarz pracować może w trybie standardowym, a także online, który wymaga posiadanie zarejestrowanego konta użytkownika.

Uwaga!

  • Program do poprawnego działania wymaga zainstalowanych w systemie bibliotek .NET Framework w wersji 3.5 lub nowszej. Najnowszą wersję .NET Framework można pobrać w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Biblioteki i inne dodatki (patrz: Programy powiązane).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

pokazuje imieniny i godziny wschodu i zachodu słońca oraz date
brak opisu świąt takich jak kościelne i brak synchronizacji z kalendarzem google i outlook
ocena użytkownika
29.12.2013 19:55 • Recenzja do wersji 4.2.2.1

spoko kalendarz polecam szkoda że brak synchronizacji z google