Time Stamp Pro Time Stamp Pro 2.4.1.0

Strona główna Windows Phone Biuro
Pobierz program
lub zeskanuj:

Time Stamp Pro to narzędzia do zarządzania czasem pracy. Pozwala w prosty sposób rejestrować zarówno aktywności jak i przerwy, a całość przeglądać za pomocą obszernych zestawień i podsumowań.

Ekran główny programu stanowi podgląd licznika dla aktualnego dnia. To na nim widzimy informacje o godzinach przepracowanych w danym dniu i tygodniu. Mamy też podsumowanie całego miesiąca. Z pomocą wygodnych przycisków możemy aktywować przerwę, a następnie wrócić do mierzenia czasu pracy.

Aby łatwiej było zarządzać poszczególnymi aktywnościami możemy nadawać im nazwy oraz tagi. Co więcej program pozwala na stworzenie kopii danych w chmurze OneDrive oraz ich eksportowanie do pliku .xlsx bądź też .csv. Z poziomu Time Stamp Pro mamy również dostęp do rozbudowanych raportów odnośnie naszej aktywności.

Poza wersją PRO w sklepie jest dostępna także darmowa edycja próbna. Dzięki niej możemy zapoznać się z podstawowymi możliwościami aplikacji. Time Stamp Pro to dobra propozycja dla osób, które lubią dokładnie rejestrować, optymalizować i analizować informacje związane ze swoją pracą.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!