Time Zone 2.1.30.0

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz​ program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Time Zone to niewielki i darmowy programik firmy Microsoft, który wyświetla aktualny, lokalny czas oraz dzień tygodnia w różnych miejscach na świecie, w różnych strefach czasowych. Program instaluje się w zasobniku systemowym (tray) paska zadań, dzięki czemu dostęp do potrzebnych informacji jest bardzo łatwy. Time Zone można spersonalizować tak, by zawsze pokazywało czas w wybranych przez siebie (maksymalnie pięciu) lokalizacjach. Przyda się nie tylko dla pracowników międzynarodowych korporacji ale każdego kto ma znajomych czy rodzinę za granicą.

Uwaga!

Do poprawnego działania programu potrzebny jest pakiet Microsoft .NET Framework 1.1, który znajduje się do pobrania w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Biblioteki i inne dodatki.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!