TimeTune TimeTune 3.2

Strona główna Android Dom Inne programy dla domu
Pobierz program
lub zeskanuj:

TimeTune to aplikacja, która pozwala sprawdzić, na co dziennie przeznaczamy czas i gdzie w naszym grafiku zadań można znaleźć kilka dodatkowych chwil dla siebie.

W TimeTune tworzymy codzienne schematy zachowań, przykładowo: od godz. 6 do 7 czas po przebudzeniu, od 7 do 7:30 jazda do pracy, od 7:30 do 16 czas na pracę w biurze itp. Poszczególne wpisy możemy opatrzyć tagami, komentarzami itp., a także dodawać powiadomienia informujące, że np. czas już wyjechać z domu do pracy.

Tutaj pojawia się kluczowy aspekt związany z korzystania z TimeTune, czyli sumienność w dodawaniu kolejnych wpisów. Bez niej używanie tej aplikacji nie będzie miało większego sensu, bo chodzi właśnie o stworzenie pełnego obrazu każdego z naszych dni.

Podawane przez nas dane TimeTune analizuje i uśrednia, pokazując procentowo, jakie czynności absorbują nas w ciągu każdej doby. To pozwala ocenić, czy np. przydałoby się więcej snu, a może warto poszukać krótszej drogi do pracy, bo przez obecną tracimy sporo czasu na dojazdy. Wszystko podane jest w intuicyjny sposób i w oparciu o google’ową estetykę Material Design.

Aplikacja jest dostępna za darmo, ale wyświetla reklamy. Możemy je usunąć dzięki jednorazowej opłacie wynoszącej 4,5 zł.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!