Timebox Automatic Photo Journal Timebox Automatic Photo Journal

Strona główna iOS Grafika i fotografia Katalogowanie i udostępnianie zdjęć
Pobierz program
lub zeskanuj:

Timebox Automatic Photo Journal to aplikacja, która służy do porządkowania zdjęć na smartfonie. Automatycznie tworzy z nich albumy, prezentowane w formie historii związanej z wybraną datą. Ponadto, aplikacja pozwala tworzyć krótkie filmy z fotografii.

Interfejs aplikacji jest prosty w obsłudze, a jej szata graficzna bardzo czytelna. Program grupuje zdjęcia, tworząc z nich folder przypisany do danego miesiąca. Z kolei miesiące wyświetlane są w formie osi czasu, co ułatwia zarządzanie plikami. Ponadto, w programie znajdziemy wyszukiwarkę, która bazuje na datach i pozwala odnaleźć interesujące nas pliki. Po nadaniu uprawnień, aplikacja może skanować kalendarz użytkownika i nadawać albumom tytuły nawiązujące do wydarzeń widocznych właśnie w kalendarzu, twórcy programu zapewnili też opcję ręcznego ustalania tytułów. Zdjęcia do albumów aplikacja dobiera automatyczne (wykorzystując m.in. dane o geolokalizacji), ale możliwe jest ręczne dodanie plików. Timebox Automatic Photo Journal oferuje też możliwość wygodnego drukowania albumów.

Ciekawą funkcją programu jest możliwość tworzenia klipów wideo ze zdjęć. Narzędzie oferuje m.in. możliwość ustawienia określonego czasu na wyświetlanie danej fotografii w filmie. Gotowe materiały można szybko udostępnić, korzystając z mechanizmu dzielenia się treściami wbudowanymi w aplikację.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!