r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Timebox Automatic Photo Journal 5.4

Strona główna iOS Grafika i fotografia Katalogowanie i udostępnianie zdjęć

Timebox Automatic Photo Journal to aplikacja, która służy do porządkowania zdjęć na smartfonie. Automatycznie tworzy z nich albumy, prezentowane w formie historii związanej z wybraną datą. Ponadto, aplikacja pozwala tworzyć krótkie filmy z fotografii.

Interfejs aplikacji jest prosty w obsłudze, a jej szata graficzna bardzo czytelna. Program grupuje zdjęcia, tworząc z nich folder przypisany do danego miesiąca. Z kolei miesiące wyświetlane są w formie osi czasu, co ułatwia zarządzanie plikami. Ponadto, w programie znajdziemy wyszukiwarkę, która bazuje na datach i pozwala odnaleźć interesujące nas pliki. Po nadaniu uprawnień, aplikacja może skanować kalendarz użytkownika i nadawać albumom tytuły nawiązujące do wydarzeń widocznych właśnie w kalendarzu, twórcy programu zapewnili też opcję ręcznego ustalania tytułów. Zdjęcia do albumów aplikacja dobiera automatyczne (wykorzystując m.in. dane o geolokalizacji), ale możliwe jest ręczne dodanie plików. Timebox Automatic Photo Journal oferuje też możliwość wygodnego drukowania albumów.

Ciekawą funkcją programu jest możliwość tworzenia klipów wideo ze zdjęć. Narzędzie oferuje m.in. możliwość ustawienia określonego czasu na wyświetlanie danej fotografii w filmie. Gotowe materiały można szybko udostępnić, korzystając z mechanizmu dzielenia się treściami wbudowanymi w aplikację.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Eurowizja, Streamago, LoL, Timebox, Burze nad Polską – najciekawsze programy tygodnia

18
14.05.2016  •  Anna Rymsza

Skoro udało nam się przetrwać otoczony przesądami piątek 13, zapraszam do przejrzenia listy najciekawszych nowości w naszej bazie programów. BlackMagic Fusion W tym tygodniu ponownie przegląd otwiera program do tworzenia efektów specjalnych w filmach, ale bardziej specjalistyczny niż HitFilm. Chodzi o BlackMagic Fusion, po długiej przerwie wydany w wersji 8 i także dla systemu OS X. Blackmagic Fusion to zupełnie darmowa wersja profesjonalnego oprogramowania, które było wykorzystywane przy produkcji przynajmniej tysiąca kinowych hitów. Efekty są tworzone w wizualnym edytorze, przez…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.