Timely - Budzik 1.3.2

Strona główna Android Akcesoria Budziki
Pobierz program
lub zeskanuj:

Timely to aplikacja dająca w ręce użytkownika najważniejsze funkcje zegarka. Cechuje się ona przede wszystkim nietypowym, bardzo ładnym wyglądem z wieloma animacjami. Do niedawna była ona aplikacją płatną, jednakże jej producent został wykupiony przez Google, a po tym fakcie została ona udostępniona dla użytkowników urządzeń mobilnych z systemem Android zupełnie za darmo.

Aplikacja bardzo przypomina pod względem oferowanych funkcji zegar dostępny domyślnie w czystym systemie Android w ramach AOSP. Szybko okazuje się jednak, że Timely zostało rozbudowane o wiele użytecznych opcji, a cieszy przede wszystkim pod względem wizualnym. Wyznacznikiem zegarka jest animowane tło oraz efekty specjalne, inne na każdym z ekranów poszczególnych funkcji. Użytkownik może wybierać spośród dostępnych motywów wizualnych. Samych ekranów jest natomiast kilka. Pierwsza, podstawowa, to oczywiście zegar wyświetlający aktualną datę i godzinę. Informacje te mogą być wyświetlane w trzech formach: cyfrowej, analogowej, a także mieszanej. Druga i trzecia zakładka to minutnik oraz stoper, które mogą dodatkowo zapisywać czas poszczególnych punktów pośrednich po kliknięciu odpowiedniego przycisku. Najważniejsza opcja to oczywiście alarm. Tych może być wiele, użytkownik może zaplanować alarmy na poszczególne dni, uruchamiać w nich wibracje, a także funkcję „sprytny budzik”: powolne wybudzanie przez 30 minut od zaplanowanej godziny.

Użyteczną funkcją aplikacji jest możliwość synchronizacji ustawień alarmów między różnymi urządzeniami. Cechą charakterystyczną są także sygnały wysokiej jakości np. imitujące dźwięki lasu lub też stanowiące połączenie odgłosów natury i muzyki. Aplikacja jak zostało już wspomniane wcześniej jest udostępniana za darmo. Posiada ona w pełni spolszczony interfejs i oferuje jeden widget na ekran główny wyświetlający aktualną godzinę.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #7 11.02.2016 18:25

@PrawieIdealny (niezalogowany): za dwa pierwsze zdania 1000 x like :D

  #6 03.11.2014 16:06

Tak, bo najważniejsze w budzikach to dobry wygląd. Przecież jak spać nie możesz po nocy to sobie popatrzysz na miłe kolorki i animacje. ;) No ok ok. Przyjemnie się go obsługuje ale ma jedną dużą wadę - nie można podłożyć własnego dźwięku budzenia. Szkoda bo to dyskwalifikuje go dla mnie, poza tym byłby idealny.
Można to obejść, ale "Your Android phone needs to be rooted to perform this operation". Czy to trochę nie za dużo, żeby dodać własny dźwięk do budzika wymagać roota? ;)

gw82   6 #5 03.10.2014 20:39

@CezaR83: U mnie na "budżetowym" andku 4,2 nie ma problemów.

CezaR83   12 #4 02.10.2014 20:49

Nie polecam obecnej wersji, zainstalowałem, przy wyborze niektórych opcji , wywala z aplikacji!!!! :(

pleisik   1 #3 08.01.2014 15:14

@blumun: Jest widget.

blumun   1 #2 08.01.2014 11:25

Nie ma widgetu do ustawienia na pulpicie?

StarterX4   12 #1 08.01.2014 10:37

Super wygląda :P