Tinkerplay Tinkerplay 2015.309.1216.5206

Strona główna Windows Phone Akcesoria
Pobierz program
lub zeskanuj:

Tinkerplay to aplikacja do tworzenia obiektów gotowych do wydrukowania na drukarkach 3D. Pozwala w prosty sposób tworzyć i projektować zabawki roboty.

Przygodę z aplikacją rozpoczynamy od akceptacji regulaminu i podania swojego wieku. Nowe modele możemy tworzyć w oparciu o gotowe szablony jak i w trybie dowolnym, korzystając z dostępnych w aplikacji elementów. Niezależnie od wybranego trybu, podzielono je na takie kategorie jak głowa, tułów, ręce, nogi czy też broń.

Podczas tworzenia aplikacja sama podpowiada gdzie dodać dany element, co z jednej strony ułatwia zadanie, z drugiej sprawia, że działamy w pewnych ramach. Tworzonego przez nas robota możemy obracać, przybliżać, czy też zmieniać ułożenie jego mechanicznych elementów (np. nóg, broni, głowy). Gdy całość będzie gotowa możemy przejść do edycji wizualnych walorów obiekty.

Poza określeniem koloru można nałożyć na bryłę teksturę lub wybrać dla niej wykończenie złożone z powtarzającego się wzoru Aby uprzyjemnić proces tworzenia aplikacja oferuje kilka różnych scenografii, które mogą zastąpić domyślną. Gdy będziemy zadowoleni z naszej pracy, obiekt możemy wydrukować, bądź też zapisać na później.

Aplikacja Tinkerplay potrafi bawić nawet jeżeli nie dysponujemy odpowiednią drukarką. Przypomina zabawę klockami, które dodatkowo możemy modyfikować zmieniając ich wygląd. Dzięki podpowiedziom jest dobrą propozycją nawet dla młodszych użytkowników. Dostępna jest w wersji uniwersalnej dla Windows Phone oraz Windows 8.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!