Tiny Troopers 2: Special Ops Tiny Troopers 2: Special Ops

Strona główna Windows Phone Gry
Pobierz program
lub zeskanuj:

Tiny Troopers 2: Special Ops to kontynuacja przygód dzielnej drużyny żołnierzy. Ponownie wcielamy się w rolę dowódcy, przed którym czeka spora ilość misji oraz zadań do wykonania.

Pomimo luźnego podejścia do tematyki wojennej, przygodę z grą rozpoczynamy od podania swojego wieku, bowiem jest to produkcja przeznaczona dla graczy powyżej 16 roku życia. Kolejny krok pozwala już na integrację z kontem Google Play Gry. Warto z niej skorzystać, ponieważ zapewnia nie tylko możliwość synchronizacji postępów, ale także odblokowywanie osiągnięć oraz rywalizację na punkty ze znajomymi. Po tych zabiegach możemy już przystąpić do gry.

W pierwszej kolejności czeka nas misja treningowa. Nie jest zbyt długa, ale tłumaczy w sposób dostateczny wszystkie najważniejsze elementy rozgrywki i sterowania. Kolejne zadania rozmieszczono na mapie. Przed ich rozpoczęciem możemy zdecydować na jakim poziomie trudności chcemy grać, wybrać skład naszej drużyny, dokonać ulepszeń oraz innych niezbędnych zakupów.

Sama rozgrywka przywołuje na myśl znaną jeszcze z Amigi serię Cannon Fodder. Prowadzimy dzielną drużynę specjalną składającą się z kilku żołnierzy, a każda misja posiada inne cele (czasem też kilka dodatkowych). Warto też wspomnieć, że nie zawsze eliminacja wszystkich przeciwników będzie wskazana. Podczas misji możemy także korzystać z wbudowanego sklepu celem wezwania posiłków czy chociażby zakupu nowej broni.

Sterowanie na ekranie dotykowym sprawdza się bardzo dobrze choć niektóre manewry takie jak na przykład unik wymagają pewnej wprawy. Bardzo dobrze prezentuje się również oprawa audiowizualna. W Tiny Troopers 2: Special Ops nie zabrakło opcji mikropłatności, które mimo iż potrafią znacząco ułatwić rozgrywkę to nie są obowiązkowe i nie tworzą bariery nie do przejścia.

Grę Tiny Troopers 2: Special Ops można pobrać za darmo. Fani tytułu otrzymają jeszcze więcej tego co najlepsze z części pierwszej, a pozostali gracze dobrą strzelankę z domieszką humoru i elementów taktycznych. Dodatkowo gra wspiera usługę Xbox Live.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!