Tiny Wings Tiny Wings version 2.3

Strona główna iOS Gry Zręcznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Pełna uroku gra zręcznościowa. Choć opartą ją na banalnym i popularnym modelu rozgrywki, to dzięki swojemu wykonaniu znacząco wybija się na tle innych tytułów. No właśnie, wybija to słowo klucz w Tiny Wings.

Zabawa w Tiny Wings polega na wybijaniu się i jak najdłuższym locie. Nasz bohater porusza się sam, naszym zadaniem jest jedynie przyciskanie ekranu w odpowiednim momencie. Kiedy? Gdy chcemy zniżyć lot, bądź gdy poruszamy się po w dół. Jeżeli po drodze zbierzemy odpowiednie bonusy to po wybiciu wzbijemy się jeszcze wyżej.

Ogranicza nas upływający czas i nadchodząca noc. Im więcej czasu spędzamy na ziemi, zamist w powietrzy, tym szybciej zbliża się koniec. Zabawa polega więc na śrubowaniu kolejnych wyników. Gra oferuje także kilka innych trybów rozgrywki. W wersji na iPada możemy grać we dwóch na jednym urządzeniu, a na telefonie zmierzyć się z 3 komputerowymi przeciwnikami, na wybranych, ograniczonych startem i metą poziomach.

Tym co przykuwa uwagę w Tiny Wings jest oprawa graficzna. Tu nawet menu jest wpisane w styl gry. Piękne pastelowe kolory oraz radosne dźwięki nadaje zabawie niepowtarzalnego klimatu. Tiny Wings dostępny jest w cenie 0,89€ i nie posiada wersji próbnej.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!