r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

TinyTask 1.50

Strona główna Windows Akcesoria Sterowanie komputerem
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

TinyTask to narzędzie umożliwiające zautomatyzowanie operacji wykonywanych na komputerze. Dzięki niemu zaoszczędzimy nie tylko sporo czasu, ale i energii w codziennej pracy.

Galeria programu

Interfejs programu TinyTask jest wyjątkowo minimalistyczny bowiem składa się wyłącznie z sześciu ikonek umieszczonych na pasku. Najważniejszy z nich to niebieski, czyli REC, który odpowiada za nagrywanie czynności wykonywanych przez użytkownika (kliknięcia myszą, otwieranie programów, itd.). Po wciśnięciu każda operacja przeprowadzana na komputerze jest rejestrowana – po zakończeniu pracy możemy ją zapisać, a następnie odtworzyć w dowolnym momencie.

Co ciekawe, zarejestrowane makra można odtwarzać w trybie normalnym lub przyśpieszonym. Dodatkowo TinyTask oferuje funkcję zapętlenia wykonywanych operacji, więc dana czynność może być powtarzana wielokrotnie bez konieczności uruchamiania makra za każdym razem.

TinyTask pozwala na zapisywanie utworzonych makr do formatu REC oraz do pliku wykonywalnego EXE. W drugim przypadku nie potrzebujemy żadnej dodatkowej aplikacji do uruchomienia makra, co może okazać się szczególnie przydatne, gdy chcemy udostępnić je innemu użytkownikowi.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.