Tinycards 1.0.24

Strona główna iOS Edukacja i nauka Inne języki obce
Pobierz program
lub zeskanuj:

Tinycards to aplikacja wspomagająca naukę słówek, przygotowana przez Duolingo. Dzięki prostej grze można zapamiętywać słówka z konkretnej dziedziny i wiązać je z obrazami. W aplikacji znajduje się ponad 10 tysięcy „talii” kart ze słówkami i kolekcja ciągle rośnie.

W aplikacji można wybrać kilka kategorii kart do śledzenia i obserwować ich autorów. W Tinycards można uczyć się słówek w wielu językach, przewódców świata, stolic państw i tym podobnych zagadnień, których trzeba uczyć się na pamięć i potem tę wiedzę utrwalać.

Zestawy można podzielić na lekcje i poznawać nowy materiał w porcjach.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

SNS-HDR, NeuroNation, Transmission, Foxmail i FotoSketcher – najlepsze programy tygodnia

24
22.10.2016  •  Anna Rymsza

Przedstawiam sobotni przegląd najciekawszych nowości i aktualizacji w naszej bazie programów. Wszystkie nowe pozycje znajdziecie na stronie Nowe Programy, gdzie możecie wybrać system operacyjny. Warto też śledzić aktualizacje dla wybranych platform, by nie przegapić żadnej nowej wersji. SNS-HDR Pro SNS-HDR Pro (Windows) to polski program do tworzenia obrazów HDR. Można do niego załadować serię zdjęć w formacie rastrowym, RAW z aparatu Radiance HDR oraz OpenXR. Program automatycznie je dopasuje i pozwoli usunąć „duchy”, powstające gdy obiekty na zdjęciach się poruszają. Ponadto można w nim…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSprawdź, czy możesz być astronautą. Ten test oblali nawet najlepsi