reklama

Titanfall PC też wymaga Windowsa w wersji 64-bit, testy beta mają ruszyć niebawem

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Gdy Windows XP odchodzi w cień, również 32-bitowe edycje późniejszych systemów Microsoftu ustępują w przypadku nowych gier pola edycjom 64-bit. Takich wymagało Call of Duty: Ghost, bez nich nie uruchomimy Watch Dogs, a teraz do grupy podobnych tytułów dołączył też Titanfall studia Respawn Entertainment. Producenci niezwykle wyczekiwanej futurystycznej strzelanki, która pojawi się także na Xboksie One, podali minimalne wymagania komputerowej edycji projektu, mającego zadebiutować w marcu.

Należy dysponować przynajmniej:

 • Systemem Windows 7, 8 lub 8.1 w wersji 64-bit
 • Procesorem AMD Athlon X2 2,8GHz lub Intel Core 2 Duo 2,4GHz
 • 4GB pamięci RAM
 • Kartą graficzną 512MB Radeon HD 4770 lub GeForce 8800GT
 • Twórcy potwierdzają przy okazji, że w niedługim czasie mają zamiar ruszyć z testami beta Titanfall, które dostępne będą na platformie Origin, tak jak pełna edycja produktu. Odpowiednia wersja gry przechodzi ponoć przez proces certyfikacji. Przypomnę także, że Electronic Arts zarzekało się, iż w przypadku premiery tytułu nie będzie powtórki sytuacji z debiutu Battlefielda 4. Wyniesiono z tego naukę i teraz pójdzie jak po maśle.

  © dobreprogramy
  reklama

  Komentarze

  reklama