Titanfall dostaje Season Pass, a w nim przynajmniej 3 paczki DLC

Strona główna Aktualności

O autorze

Mająca zadebiutować niebawem futurystyczna strzelanka Titanfall to dzieło byłych producentów gier z serii Call of Duty, wydawane przez Electronic Arts. Biorąc to pod uwagę, nikogo nie powinno dziwić, że twórcy zapowiedzieli Season Pass, czyli możliwość kupienia sobie po obniżonej cenie wszystkich zaplanowanych na przyszłość paczek DLC. W niedługim czasie dostaniemy przynajmniej trzy duże rozszerzenia.

Oferta skierowana jest osobno do posiadaczy Xboksów 360, Xboksów One oraz PC, czyli nie jest tak, jak przykładowo z Call of Duty: Ghosts, gdzie dodatek kupiony na PS3 automatycznie dostajemy także na PlayStation 4. Respawn Entertainment zachęca do zainteresowania się komputerową cyfrową edycją specjalną Titanfall za niecałe 220 złotych, zawierającą już Season Pass. Normalna cena za przepustkę sezonową to 79 złotych. Na pewno z kolejnymi DLC dostaniemy mapy. Co jeszcze, to się dopiero okaże.

Tym, którzy nie mają co robić w przeglądarce, polecam przy okazji zestaw 8-bitowych gier, przygotowywanych w ramach akcji promocyjnej produktu. Titanfall Arcade wrzuca wielkie roboty do klasycznych projektów sprzed lat.

© dobreprogramy

Komentarze