r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Titanfall grą na wyłączność dla Xboksów i PC

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Mająca zadebiutować w połowie marca futurystyczna strzelanka Titanfall, która w ostatnim czasie zgarnęła wiele nagród branżowych, tworzona jest z myślą o Xboksie One, Xboksie 360 oraz PC. Ponieważ debiutanckie dzieło zdolnego zespołu Respawn Entertainment wydawane jest przez Electronic Arts, przymierzający się do zakupu konsoli PS4 zakładali czasową wyłączność. EA tymczasem dogadało się z Microsoftem.

Vince Zampella, głowa studia, zdradził, że sami twórcy myśleli wstępnie wyłącznie o wystartowaniu na Xboksach i komputerach, by potem otworzyć się inne platformy, ale Electronic Arts dobiło targu z Redmond. Na razie mówi się tylko o pierwszej grze z ewentualnej serii, więc niewykluczone, że za kilka lat Tytani pojawią się na konsoli Sony.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.