Titanfall zwiększył sprzedaż Xboxa One w Wielkiej Brytanii o 96%

Strona główna Aktualności

O autorze

O sukcesie Titanfall nie trzeba nikogo przekonywać. Od dawna staramy się informować was na bieżąco o wymaganiach sprzętowych, otwartej becie czy o season pass. Zainteresowanie grą jest naprawdę duże.

Wszystko wskazuje na to, że Microsoft powinien podziękować twórcom Titanfalla, studiu Respawn Entertainment, bo ich gra napędza popyt na najnowszą konsolę korporacji. W ostatnim tygodniu, w Wielkiej Brytanii, mogliśmy zaobserwować wzrost sprzedaży Xboxa One o 96 procent, zaś 70% wszystkich sprzedanych urządzeń posiadało token umożliwiający pobranie Titanfalla.

Gra miała swoją premierę 14 marca na PC oraz Xboxie One. Osoby, które posiadają starszą wersję konsoli, 360, będą zmuszone poczekać do 25 dnia tego miesiąca, ponieważ twórcy chcą mieć czas na kilka finalnych poprawek. Już teraz Titanfall ma kilka bardzo dobrych recenzji.

Według danych Chart-Track, Titanfall sprzedał się już w większej liczbie, niż FIFA 14 w obecnym roku. Jeżeli więc ktoś jeszcze nie zainteresował się najnowszym hitem, to możecie zakupić jego wersję PeCetową na stronie oficjalnej gry w cenie 149 złotych lub 219 złotych (wersja z Season Pass).

© dobreprogramy

Komentarze