Titanium Backup 8.1.0

Strona główna Android Narzędzia Kopie zapasowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Titanium Backup to narzędzie pozwalające na kompleksowe zarządzanie aplikacjami w systemie Android. Program umożliwia w łatwy sposób wykonywanie kopii danych w tym systemowych i gier. Aplikacja pozwala na kopiowanie i przywracanie danych, co jest bardzo przydatne, gdy zmieniamy lub uaktualniamy oprogramowanie. Ponadto możliwe jest zamrażanie aplikacji (wersja PRO), lub nawet tworzenie paczki zip, którą można potem wgrać za pomocą recovery.

Titanium Backup jest w pełni zintegrowany z chmurą i potrafi wysyłać kopie zapasowe do serwisów Dropbox lub Google Drive. Ponadto obsługiwane są profile dla poszczególnych aplikacji. Do pełnego działania wymagany jest root i Android w wersji nowszej niż 1.5. Warto nadmienić, że program jest bardzo często aktualizowany, a sami autorzy w czynny sposób uczestniczą w dyskusjach z użytkownikami. Dzięki temu poprawki dla błędów aktualizowane są na bieżąco, a sama aplikacja działa bezproblemowo.

Aplikacja dostępna jest w dwóch wersjach, darmowej i płatnej. Według opinii użytkowników warto zainwestować w wersję PRO, gdyż jest ona idealnym uzupełnieniem systemu Google Android.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
zbigop_pl   1 #1 18.10.2015 18:56

Może to i fajna aplikacja i może zrobić tyle dobrego. Jednak musi być ROOT i utrata gwarancji, a także niepewność wykonania dziwnej operacji dla zachowania prostego bezpieczeństwa danych. O co tu chodzi z tym programem (Titan...). Czy można jakoś po ludzku zrobić backup aplikacji!