r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Titanium Backup 8.1.0

Strona główna Android Narzędzia Kopie zapasowe

Titanium Backup to narzędzie pozwalające na kompleksowe zarządzanie aplikacjami w systemie Android. Program umożliwia w łatwy sposób wykonywanie kopii danych w tym systemowych i gier. Aplikacja pozwala na kopiowanie i przywracanie danych, co jest bardzo przydatne, gdy zmieniamy lub uaktualniamy oprogramowanie. Ponadto możliwe jest zamrażanie aplikacji (wersja PRO), lub nawet tworzenie paczki zip, którą można potem wgrać za pomocą recovery.

Titanium Backup jest w pełni zintegrowany z chmurą i potrafi wysyłać kopie zapasowe do serwisów Dropbox lub Google Drive. Ponadto obsługiwane są profile dla poszczególnych aplikacji. Do pełnego działania wymagany jest root i Android w wersji nowszej niż 1.5. Warto nadmienić, że program jest bardzo często aktualizowany, a sami autorzy w czynny sposób uczestniczą w dyskusjach z użytkownikami. Dzięki temu poprawki dla błędów aktualizowane są na bieżąco, a sama aplikacja działa bezproblemowo.

Aplikacja dostępna jest w dwóch wersjach, darmowej i płatnej. Według opinii użytkowników warto zainwestować w wersję PRO, gdyż jest ona idealnym uzupełnieniem systemu Google Android.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Titanium Backup 8 zrobi kopię zapasową również dla aplikacji na kartach SD

11
22.02.2017  •  Oskar Ziomek

Cieszący się dużą popularnością Titanium Backup służący użytkownikom Androida do zarządzania aplikacjami i ich kopią zapasową, został niedawno zaktualizowany do wersji 8.0.0. Choć lista zmian nie jest długa, znalazła się na niej wyczekiwana przez wszystkich od dłuższego czasu opcja – obsługa adoptable storage, a więc pełna zgodność z aplikacjami zapisanymi na pamięci zewnętrznej urządzeń. Od teraz użytkownicy Androida pozwalającego na przenoszenie aplikacji na zewnętrzną pamięć, a więc 6.0 Marshmallow lub nowszych edycji, będą mogli z powodzeniem wykorzystywać wszystkie opcje oferowane przez…

Zabezpiecz swoje dane na telefonie w Światowy Dzień Backupu

21
31.03.2016  •  Łukasz Maślanka

Zawsze jest dobry czas na to, aby zadbać o bezpieczeństwo danych w smartfonie i tablecie, tworząc kopię zapasową. W końcu to bowiem z tej kategorii urządzeń dane giną najłatwiej. Ale dzisiaj, w Światowy Dzień Backupu, zainteresować się tą kwestią warto tym bardziej. Mamy więc dla Was zestaw dobrych programów, dzięki którym Wasze cenne informacje już nigdy nie przepadną. Co spędza sen z powiek wielu posiadaczom smartfonów lub tabletów? Pierwszy koszmar to taki, w którym nasze urządzenie zostanie skradzione, a złodziej je spienięży zanim zostanie namierzony i drogocennego sprzętu już nie…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
zbigop_pl   1 #1 18.10.2015 18:56

Może to i fajna aplikacja i może zrobić tyle dobrego. Jednak musi być ROOT i utrata gwarancji, a także niepewność wykonania dziwnej operacji dla zachowania prostego bezpieczeństwa danych. O co tu chodzi z tym programem (Titan...). Czy można jakoś po ludzku zrobić backup aplikacji!

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.