r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Titanium Backup 8 zrobi kopię zapasową również dla aplikacji na kartach SD

Strona główna AktualnościOPROGRAMOWANIE

Cieszący się dużą popularnością Titanium Backup służący użytkownikom Androida do zarządzania aplikacjami i ich kopią zapasową, został niedawno zaktualizowany do wersji 8.0.0. Choć lista zmian nie jest długa, znalazła się na niej wyczekiwana przez wszystkich od dłuższego czasu opcja – obsługa adoptable storage, a więc pełna zgodność z aplikacjami zapisanymi na pamięci zewnętrznej urządzeń.

Od teraz użytkownicy Androida pozwalającego na przenoszenie aplikacji na zewnętrzną pamięć, a więc 6.0 Marshmallow lub nowszych edycji, będą mogli z powodzeniem wykorzystywać wszystkie opcje oferowane przez program. Dotychczas, podczas podobnych prób aplikacja często napotykała na kłopoty – aktualizacja do najnowszej wersji rozwiązuje ten problem.

W nowej wersji programu zadbano także o możliwość przenoszenia wszystkich aplikacji pomiędzy wewnętrzną i zewnętrzną pamięcią urządzenia – bardziej oporne programy zostaną teraz do tego „zmuszone”. Dodatkowo, w przypadku płatnej wersji aplikacji, wprowadzono również obsługę Dropboxa i jego API w wersji 2: pozwoli to na zapisywanie tam kopii zapasowych.

r   e   k   l   a   m   a

Przypomnijmy, że Titanium Backup przez wielu uważany jest za świetny dodatek do każdego urządzenia działającego pod kontrolą Androida, zaś sama aplikacja często aktualizowana jest w oparciu o potrzeby użytkowników. Ewentualną przeszkodą może być tylko niezbędny do działania dostęp roota. Być może najnowsza wersja i wprowadzana przez nią natywna obsługa adoptable storage przekona wciąż niezdecydowanych?

Titanium Backup dla Androida można pobrać z naszej bazy oprogramowania.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.