r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Tlen 7.0.1.69 Beta wydany

Strona główna Aktualności

Ukazała się wersja beta komunikatora internetowego Tlen 7.0.1.69

Wśród wielu nowości wprowadzonych do tego wydania warto wymienić poprawne zapisywanie plików odebranych przez Gadu-Gadu, możliwość wyboru między ignorowaniem kontaktu, a jego blokadą oraz poprawki związane z importowaniem i eksportowaniem kontaktów sieci Gadu-Gadu. W najnowszym testowym wydaniu Tlena dodano także możliwość włączenia lub wyłączenia zapisywania SMSów do archiwum i poprawiono wysyłanie SMSów do sieci Era. Ponadto twórcy dodali pole "www" do okna kontaktów, umożliwili zmianę nazwy kontaktu dla kontaktów telefonicznych i wprowadzili funkcję ukrywania statusu przed wybranymi kontaktami dla XMPP. Komunikator wzbogacił się także o obsługę vCardów dla sieci XMPP i przeglądarkę usług XMPP. Nowy Tlen nie ma już problemów z importowaniem notatek z poprzednich wersji komunikatora i nie duplikuje nicków na czacie.

Tlen.pl 7.0.1.69 Beta można pobrać z naszego vortalu w wersji dla Windows, Linux i Mac OS X. Przypominamy, że jest to oprogramowanie w wersji rozwojowej i może pracować niestabilnie.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.