To Do Reminder To Do Reminder 2.68.55

Strona główna Android Akcesoria Kalendarze i zadania
Pobierz program
lub zeskanuj:

To do Reminder to niewielka aplikacja do zarządzania zadaniami i lepszej organizacji czasu. Cechuje się ona bardzo prostą obsługą, ukierunkowaniem na minimalizm, nawet kosztem niektórych funkcji. Dzięki niej możliwe jest prowadzenie listy zadań do wykonania, również z obsługą powiadomień. Atutem jest wbudowana obsługa dodatkowej listy informującej o urodzinach wybranych osób.

Główny ekran przedstawia listę zadań do wykonania. Użytkownik dodając nową pozycję do listy określa tytuł (również za pomocą głosu), czas początkowy i końcowy, ewentualne powtarzanie, a także niewielką notatkę. Zadania nie są w tym wypadku dzielona na żadne kategorie, aplikacja po prostu udostępnia ich jedną, główną listę. Wysuwany panel boczny daje dostęp do dodatkowych opcji. Pierwsza to lista urodzin, które mogą być dodawane ręczne, a także odczytywane z listy kontaktów i danych konta na Facebooku. Użytkownik może ponadto wykonać kopię zapasową danych i ustawień, a także przywrócić już istniejąca.

W ramach ustawień możliwa jest zmiana domyślnego czasu powiadomienia, oraz czasu drzemki. Użytkownik może także zmienić sygnał dźwiękowy będący powiadomieniem tak dla zadań jak i informacji o urodzinach. Ostatnia z dostępnych opcji to zmiana formatu daty i czasu. Aplikacja jest dostępna w wersji bezpłatnej, która wyświetla reklamy. Dostępna jest także wersja płatna, która nie wyświetla reklam. Niestety całość nie posiada interfejsu w języku polskim, nie udostępnia również żadnego widgetu do umieszczenia na pulpicie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!